1. Ana Sayfa
  2. Seramik Karolar
  3. Ticari Çözümler
  4. Sağlık ve Eğitim Tesisleri
Sağlık ve Eğitim Tesisleri

Sağlık ve Eğitim Tesisleri

Hastane, laboratuvar, ilkokul ve üniversite gibi yüksek hijyen standartına sahip olan mekanlar için hazırlanan koleksiyonlarla, her beklentiye cevap veren alanlar tasarlayın. Antibakteriyel teknolojisiyle virüs ve bakteri oluşumunu önleyen, kaymaz yüzeyiyle güvenli zeminler oluşturan ve geniş renk seçenekleriyle çeşitli kombinasyonlar sunan seramik karolarla tanışın.

Sırala
Sırala
20 Ürün
Tüm Filtreler
Marka
Seri
Ebat

Girdiğiniz ebat bulunamadı. Lütfen farklı bir ebat deneyin.

Renk
Stil
Bünye
Yüzey
Şekil
Fiyat
Seçilen özelliklere uygun ürün bulunamamıştır.
Sağlık ve Eğitim Tesisleri

Geleceği sizin için tasarlayan Kale, sağlığınıza yönelik tehditlere, benzersiz teknolojilerle önlemler alıyor. Üretim sürecinin şeffaflığı, insan sağlığına ve çevreye duyduğu hassasiyeti ile Kaleseramik markaları her bir koleksiyonunda, uygulanan mekânlara özel seçenekler sunuyor. Sağlık ve eğitim tesisleri gibi tasarım sürecinde özel önem verilmesi gereken mekânlarda da güveni simgeleyen imzasını kullanmaya devam eden Kaleseramik stiliyle de her zaman dikkat çekiyor. Yoğun kullanılan ve hijyenin son derece önemli olduğu sağlık ve eğitim tesisleri, Kaleseramik markalarının özel seramik koleksiyonları ile tasarlanıyor.

Özel Mekânların Tasarımında Üstün Özellikler

Kaleseramik, seramik ürünleri üretimindeki liderliğini dünyaca kabul edilen özel deklarasyonlarla korumaya devam ediyor. Üretilen malzemelerin çevreye duyarlılığını belgelendiren Çevresel Ürün Deklarasyonu (EPD) sahibi olan Kaleseramik, duvar seramikleri için de güvenilir üretim sürecini ispatlayan Sağlık Ürün Deklarasyonu (HPD) sahibi. Bu üstün özelliklerle tasarlanan ve üretilen seramik koleksiyonları, sağlık ve eğitim tesisleri için de öncelikli olarak Kaleseramik markalarının tercih edilmesini sağlıyor.

Uzun Yıllar Boyu Hijyenik ve Güvenli Kullanım

Sağlık ve eğitim tesislerinde ekstra önem verilmesi gereken zemin ve duvar döşemelerinde seramiğin hijyenik ve güvenli kullanımını tercih edebilirsiniz. Virüs ve bakterilerin bulunduğunuz mekânda var olmasını engelleyen Kaleguard Defence, hijyenik kullanım için size özel bir teknoloji sunarken, Kalebodur SlipFree teknolojisi ise güvenli adımlar atmanızı sağlar.

Nano gümüş iyonlarla Kaleguard Defence, sağlığınızı tehdit eden tüm mikroorganizmalarla mücadele eden üstün bir koruma etkisi yaratır. Sağlık ve eğitim tesisleri gibi virüs ve bakterilerin yoğun olarak bulunabileceği ortak kullanım alanlarında Kalebodur Kaleguard Defence ile 2 yıla kadar hijyen garantisini size sağlar. Kimyasallarla yapılan temizliğin hem yaşam alanlarında hem de sağlığınız üzerindeki olumsuz etkisini bilen Kalebodur, oluşturduğu savunma sistemiyle fazla kimyasal kullanımının da önüne geçer.

Toplu Kullanım Alanlarında Sağlam Adımlar

Kalebodur SlipFree teknolojisi de zeminlerde yarattığı kaymazlık etkisi sayesinde sağlık ve eğitim tesisleri için özellikle tercih edilebilir. Zeminlerde güven yaratan bu teknoloji aynı zamanda kolay temizlenebilme özelliğine de sahip. Konforlu, yumuşak ve pürüzsüz yüzeyler için ideal bir seçim olan leke tutmayan SlipFree teknolojisi, eğitim kurumları ve sağlık tesisleri gibi hijyenin ve güvenliğin öneminin ön plana çıktığı alanlarda Kale’nin profesyonel dokunuşlarını temsil ediyor.

Kaleseramik markalarının modern çağa uygun teknolojileri, özgün stilleriyle buluşarak sağlık ve eğitim tesisleri ile birlikte yaşadığınız tüm alanlarda fark yaratmaya devam ediyor.

Devamını göster
Yetkili Servisler ve Hizmetler
Premium Yetkili Servislerimizle Banyonuzu Yenileyin

İşleri ek zaman ve bütçe harcatmadan, her iş için farklı usta aratmadan, anahtar teslim servis veriyoruz.

DETAYLI BİLGİ AL
Mimari & Tasarım Hizmetlerimizden Faydalanın

Sonuçların hayalinizi yansıtması için proje teklifi, iç mimar danışmanlığı ve ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanın.

DETAYLI BİLGİ AL
Bize Ulaşın
MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ
0850 800 5253
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0(532) 305 52 53
GÖRÜNTÜLÜ ARAYIN
Uzmanımıza Danışın

Mağazalar & Satış Noktaları

Kale güvencesiyle hizmet alabileceğiniz tüm mağaza ve satış noktalarını görün.

SATIŞ NOKTASI BUL
3D Modelleme ile Banyonuzu Baştan Yaratın!

Banyonuzu gerçek ölçülerde tasarlayın, inceleyin, görerek karar verin.

HEMEN DENE
Alternate Text
Üye Olun

Hemen üye olun, beğendiğiniz tüm ürünleri listeleyerek kaydedin, hızlıca bilgi alın.

HEMEN ÜYE OL