Kalebodur

Kalebodur
Kalebodur

Seramik budur!

Profesyonellerin Beklentilerine En İyi Cevap Veren Modern Tasarımlar

Türkiye'de milyonlarca yapıda yer alan, adı seramik karo ile özdeşleşen Kalebodur, yenilenen ürün gamı ile tüketicileri ilham dolu bir dünya ile buluşturuyor. Kalebodur mimarlara ve profesyonellere yönelik, onların ihtiyaçlarını ve isteklerini gözeten, projelerinde yaratıcılıklarını ön plana çıkarabilecekleri, özgün ve tasarım ağırlıklı ürünlere yönelik çalışmalar yapıyor ve projelere özel çözümler sunuyor.

Kalebodur

Türkiye’nin mimari yapılanmasında yıllardır, saygın çizgisinden ödün vermeden ilk sırada yer almayı başaran Kalebodur markası, yenilikçi çizgisi ile de geleceğe yön veriyor. Kaliteyi, seçkin tercihleri temsil eden bu imza, Kaleseramik çatısı altında profesyonel bakış açılarının görünümlerini yansıtmaya devam ediyor. “Seramik budur,” diyerek seramiğin tanımını yapan Kalebodur koleksiyonları, modern çağın ihtiyaçlarına yönelik olarak yeni teknolojilerle üretilirken, tasarımda her zaman ilk sırada. Çevreye, insan sağlığına duyarlı felsefesini uluslararası geçerliliği olan kalite belgeleri ile tescilleyen Kalebodur, vazgeçilmez stillerin mimarı olarak her mekânda söz sahibi. 

Profesyonel Seçimlerin Vazgeçilmezi

Prestiji ismi ile birlikte yapılandıran Kalebodur, birçok özel projede tercih edilen önemli bir marka. Yurtdışında, İtalya’dan Fransa’ya, Macaristan’dan İngiltere’ye ve İran’a kadar birçok farklı lokasyonda dikkat çekici özel projelerde tercih edilen Kalebodur ürünleri yurtiçindeki köklü tarihini tüm dünyada duyurmaya devam ediyor. Türkiye’de hastanelerden, müzelere ve alışveriş merkezlerine kadar övgüyle anılan mimari projelerde ismini görmeye alışık olduğunuz Kalebodur, profesyonel seçimlerin vazgeçilmezi. 

Yeni Nesil Teknolojilerle Buluşan Etkileyici Kalebodur Koleksiyonları

Kalebodur, her biri birbirinden farklı ve etkileyici koleksiyonlarında bir öyküyü ve yaklaşımı canlandırırken, yeni teknolojileri kullanarak konforunuzu korumak için de çalışıyor. Antislip yüzeyi size sunan SlipFree teknolojisi de bunlardan biri. Geleneksel yüzeylerde daha yumuşak ve pürüzsüz dokunuşlarla kaymazlık özelliği kazandıran bu teknoloji, güvenli adımlarınız için size yol gösteriyor. Aynı zamanda leke tutmayan ve kolay temizlenebilme özelliği de sunan bu teknoloji sayesinde tüm mekânlar Kalebodur seramiklerinin ayrıcalığını yaşıyor. R9-R13 arasında kaymazlık değerleri ile mekâna göre ayarlayabileceğiniz uygulama imkânı da sunan SlipFree’yi seramik döşemede mutlaka tercih etmelisiniz.  

Kaleguard ise Kalebodur’un seramik karolar için geliştirdiği çok özel diğer bir teknoloji. Nanokompozit kaplama ile seramik yüzeyini koruyan bu uygulama, antibakteriyel, su itici ve kendi kendini temizleme özelliklerine de sahip. Kaleguard yüzey koruma teknolojisi tüm Kale markalarına olduğu gibi Kalebodur koleksiyonlarına da ayrıcalık kazandırıyor. 

Tescillenen Duyarlılık Anlayışı

Kalebodur stili ile dikkat çeken koleksiyonlarının üretim sürecindeki şeffaflığı ve duyarlılığı, uluslararası alanda geçerliliği olan Kaleseramik’in sahip olduğu belgelerle tescillendiriliyor. Çevresel Ürün Deklarasyonu (EPD) ile birlikte duvar karosu ürünlerinde de Sağlık Ürün Deklarasyonu (HPD), koleksiyonların çevreye ve insan sağlığına olan duyarlılığını belgelendiriyor. Çevreyi koruyan Kalebodur ürünleri, gelecek nesiller için en değerli yatırımı da gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyor. Benzersiz ürünlerinin renkleri, desenleri ve boyutları dikkat çekerken, Kalebodur sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünleri sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlamaya kararlı. 

Stilinize Uygun Göz Kamaştıran Desenler, Sınırları Aşan Tasarımlar

Kalebodur seramik karo koleksiyonları, doğanın her ayrıntısından ilham alabilen, özgür tasarımlara sahip. Bazen ahşabın sıcak ve yumuşak hissine, mermerin güven veren asaletine dokusunda yer verirken bazen de güçlü adımlarınızı takip edeceğiniz beton görünümüyle etkiliyor. Farklı stillere hitap eden koleksiyonlarında boyutlardaki sınırları da sizin için ortadan kaldıran Kalebodur, her mekânı yeniden, özgürce yorumlamanızı sağlıyor. 

Özel renk tonlarının bir arada kullanıldığı çağdaş dokunuşlar için Hued Koleksiyonu’nu, güneşli günlerin sıcaklığını hissetmek için Courtyard Koleksiyonu’nu, Çini motiflerinin göz alıcı etkisini yaşamak için Royal Gallery-Pattern Koleksiyonu’nu tercih edebilir ve yaşadığınız tüm mekânlarda yeniliği Kalebodur ile yaşayabilirsiniz. Doğal taşın mat ve parlak görünümünü Kalestone Plus’ta, renklerin enerjisini Royal Gallery Terrazo’da deneyimleyebilirsiniz. 

Kalebodur, yılların verdiği tecrübe, profesyonel yaklaşım ve eşsiz tasarım ruhunu tüm koleksiyonlarında yansıtırken, siz sadece hayallerinize ilham verecek seçimi yapabilirsiniz. Kale mağazalarından, kataloglarından sizi anlatan, huzurlu ve mutlu mekânları yaratmak için tercihinizi yapmanız yeterli. 

Devamını göster
Ülke ve Dil Seçimi
Uygula Vazgeç
Haber bültenimize kaydolun
Yeni koleksiyonlarımızı keşfetmek ve promosyonlarımızdan haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Aboneliğiniz Başarıyla Tamamlandı