1. Ana Sayfa
  2. Markalar

Markalar

Kaleseramik geçmişe uzanan başarılı öyküsünü, geleceği takip eden başarılı markaları ile sürdürüyor. Mimaride önemli bir konuma sahip olan, seçkin imzaların sahibi Kaleseramik, ev içi alanlardan ev dışına, ticari çözümlerden toplu yaşam alanlarındaki etkili uygulamalara kadar birçok mekânda farkını ortaya koyuyor. İhtiyaç duyduğunuz çözümler için her bir marka kapsamındaki koleksiyonlarda, estetik izler kadar yeni teknolojilerin sunduğu dokunuşları da keşfetmeniz mümkün.

Mutfaktan banyoya ev içi tüm mekânlarda seramik asaletini yaşamak istediğinizde Çanakkale Seramik’in efsane stilini, Kalebodur’un yeni yorumlarını uygulamayı tercih edebilirsiniz. Kale Banyo’nun ödüllü serileri ile banyonuzda göz alıcı bir yeniliğe imza atabilir, Kalesinterflex’in sınır tanımayan seramik uygulamalarında geleceğe uzanabilirsiniz. T-One by Kale ile porselenin cazibeli dokusunu mutfağınızda elinizin altında hissederken Kalekim’in dekorasyona dair tüm özel uygulamaları ile yaşadığınız mekânları nefes alınabilir hale getirebilirsiniz.

Çanakkale Seramik ve Kalebodur’dan İlham Veren Koleksiyonlar

Kaleseramik firmasının güveni simgeleyen iki önemli markası Çanakkale Seramik ve Kalebodur, seramik konusundaki tecrübeli yaklaşımlarını yeni teknolojilerle de yeniden yorumluyor. Doğadaki her bir ayrıntıdan ilham alan bu markalar ahşabı, mermeri ve doğal taşı yaşam alanlarınızda eşsiz stiller eşliğinde kullanabilmenizi sağlıyor. Zengin koleksiyon kataloglarında kimi zaman Pera’nın nostaljik melodilerini, kimi zaman da İtalya’nın sıcak Akdeniz esintilerini hissedebiliyorsunuz. Geometrik desenlerden, doğal ve zengin renklerden izler taşıyan bu koleksiyonlarda, yaşadığınız her mekân bir kimlik kazanıyor.

Ahşap dokusunu seramikle buluşturan Çanakkale Seramik Rustic Wood, Woodream, Legni, Sundeck, Sia, Chakra serileri ve daha fazlası yaşadığınız alanlarda sıcak hislerle buluşmanızı sağlayabilir. Monart, Millenium serileri gelecekten izler taşırken, Orientile Koleksiyonunda klasik ayrıntılar göz alıyor. Kalebodur’un doğallığı modern izlerle yansıttığı Royal Gallery Koleksiyonu, Brickyard ve Fjord serileri minimalist etkileri zeminlerde ve duvarlarda canlandırabilir. Kalebodur Hued Serisi de farklılıkları bir arada görmeyi sevenler için çarpıcı bir etki yaratabilir.

Kalesinterflex Seramikte Sınırları Kaldırıyor

Bir Kale markası olan Kalesinterflex, geleceğin mekânlarını tasarlayan önemli bir imza. Farklı koşullarda, farklı zeminlerde, geniş alanlarda tercih edilebilecek Kalesinterflex koleksiyonları göz alabildiğine seramik uygulamasını deneyimlemenizi sağlıyor. Büyük boyutta ve ince levhalar olarak üretilen Kalesinterflex seramikleri özellikleri ile dikkat çekiyor. Mat ya da parlak seçimi size bırakan Kalesinterflex, özellikle dış cephe uygulamalarında, sağlamlığı, her koşula sağladığı uyum ile tercih ediliyor. Alışveriş merkezleri, ofisler, cafe ve restoranlar gibi toplu kullanım alanlarında avantajlar sunan bu marka, ev içi mekânda da farklılık arayanların tercihi olabilir.

T-One by Kale’den Göz Alıcı Mutfak ve Banyo Seramik Serileri

T-One by Kale evinizde özlediğiniz uyumu yakalamanızı sağlayan porselen tezgâh, mobilyalar ve banyo mobilyaları tasarlıyor. Mutfağınızda klasik görünümlere son veren T-One by Kale, hijyenik, kullanım kolaylığı sunan, net ve pürüzsüz yüzeyler, sade çizgilerle tasarlanan porselen tezgâhların yaratıcısı. Mutfakta özgürlüğü seven her modern insanın arzuladığı kolaylıkları yansıtan T-One by Kale, mobilyalarla da evinizdeki farklı mekânlarda ayrıcalıkları yaşamanızı sağlıyor. Konforlu, modüler, dayanıklı mobilyalar bulundukları ortamı modern çağa yaklaştırıyor. T-One by Kale banyo mobilyalarıyla da fonksiyonelliği ön plana çıkartan, suya, neme ve buhara dayanıklı, leke tutmayan, çizilmeyen seçenekleri keşfedebilirsiniz.

Kalekim’den Tüm Yaşam Alanlarına Çok Özel Çözümler

Dekorasyon sürecinin ince detaylarını, zahmetsizce ve güvenli bir şekilde uygulamanızı sağlayan Kalekim, banyo, mantolama, dekorasyon ve seramik yapıştırıcıları konusunda uzmanlığını sergiliyor. Farklı mekânlara özel uygulama alternatiflerini incelemek için Kalekim ürünlerini inceleyebilirsiniz. Banyo, mutfak, havuz, balkon ve teras, bodrum ve temel, zemin, iç mekân ve dış cephe gibi tüm mimari uygulamalarda Kale güvencesini temsil eden Kalekim, yapı kimyasalı ihtiyaçlarınızda size öneriler sunuyor.

Yaşam alanlarınızda değer katma felsefesini her markasında sürdüren Kale, Kale Banyo ile banyolara farklı bir bakış açısı ile yaklaşıyor. Banyoda hijyeni, sağlığınızı ön plana alan ayrıntıları değerlendiren Kale Banyo, yılların tecrübesi ve güçlü referansları ile özel koleksiyonlara imza atmaya devam ediyor. Seramik sağlık gereçleri, armatürler, duş ve küvet kabinleri, akrilik küvet ve duş tekneleri, banyo mobilyaları, duş sistemleri, banyo aksesuarları gibi bir banyoda olması gereken tüm detaylar, Kale Banyo markasında şık, kullanışlı ve dayanıklı bir şekilde karşınızda.

Kaliteyi, güveni ve estetik şıklığı yaşamak için Kale markalarını inceleyebilir, farklı mekânlara yönelik çözüm önerilerini, stil ayrıntılarını uygulayabilirsiniz.

Rafine Bir Akdenizli: Edilcuoghi Edilgres

Kale mimarideki öncü konumunu, sınırları aşan ve Akdeniz’in estetik ruhunu yansıtan Edilcuoghi Edilgres markası ile güçlendirdi. Seramikte özgürlüğü, sınır tanımadan tasarlamayı ve bunu seçkin stillere yansıtmayı benimseyen Edilcuoghi Edilgres, Kale Italia çatısı altında ürünlerini sunuyor. İnovatif tasarım tarzının eşsiz görünümleri üzerine çalışan Edilcuoghi Edilgres, sofistike tarzın adeta temsilcisi oluyor. mekânsal sınırları ortadan kaldırarak birlikteliğin uyumundan çıkan koleksiyonlara sahip olan bu özel markada ana renkler çerçevesindeki tasarımlar dikkat çekiyor. Seramik ebatlarındaki özgürlük de bu birliktelikteki uyumu daha da geniş bir perspektifte sunabiliyor.

Banyolarda Kale Banyo Ayrıcalığı

Kale’nin seçkin banyolardaki imzasını ise Kale Banyo temsil ediyor. Özel koleksiyonlarındaki banyo dolabı serileri, banyo aksesuarları ile ön plana çıkan markada, fonksiyonellik de oldukça önemli. Kale Banyo güvenle kullanacağınız, şık bataryaları, depolamada sonsuz çözümler üreten banyo dolaplarını, estetik zevkin yansıması lavabo ve klozetleri sizin için tasarlıyor. Seçtiğiniz stil kategorisine göre ister klasik ya da modern, isterseniz naturel ya da yenilikçi bir tarza sahip olun, Kale Banyo sizin zevkinizi yansıtacak bir detayla, hayallerinizi gerçekleştiriyor. Tüm Kale markalarının, stilinize özel, tasarım ayrıntılarını Kale mağazalarında, kataloglarında keşfedebilirsiniz.

Devamını göster
İşleminiz Yapılıyor
Lütfen bekleyin
Ülke ve Dil Seçimi
Uygula Vazgeç
Hello
You are accessing the website for International, would you like to continue on this website?
YES, CONTINUE ON INTERNATIONAL NO, GO TO THE WEBSITE FOR TURKIYE
Haber bültenimize kaydolun
Yeni koleksiyonlarımızı keşfetmek ve promosyonlarımızdan haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Aydınlatma Metni ’ne uygun olarak e-posta ile elektronik ticari ileti almayı kabul ediyorum.
Aboneliğiniz Başarıyla Tamamlandı

Hesap detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Hello
You are accessing the website for International, would you like to continue on this website?
Yes, continue on International No, go to the websıte for Turkiye