1. Ana Sayfa
  2. Banyolar
  3. Rezervuarlar
  4. Rezervuar İç Takımları
Rezervuar İç Takımları

Rezervuar İç Takımları

Klozet temizliğini ideal bir şekilde yapan ve suyu optimum seviyede kullanarak üstün tasarruf sağlayan rezervuar iç takımları ile yıllarca kesintisiz hijyen deneyimi yaşayın.

Sırala
Sırala
20 Ürün
Tüm Filtreler
Kategoriler
Marka
Seri
Renk
Stil
Fiyat
Malzeme
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

KALE REZERVUAR İÇ TAKIMLARI

478,80 TL

KALE REZERVUAR İÇ TAKIMLARI

810,00 TL

KALE REZERVUAR İÇ TAKIMLARI

626,40 TL

4 üründen 4 ürün görüntüledin

1/1

Rezervuar İç Takımları


Banyonuzu size özel yaşam alanları haline getiren tüm ayrıntıları düşünen Kale Banyo’da tamamlayıcı ürünler, hayatınıza kolaylıklar sunuyor. Modern banyolarda temizliği ve sağlığı ön plana alan bu ürünler, sizi ve ailenizi konforla buluşturuyor. Banyonuzdaki seramik sağlık gereçlerini tamamlayan bu özel detaylar, son teknolojilere de uyumlu olarak üretilirken, size yaşamdan zevk alacak zamanlar yaratıyor. Temiz bir banyoda keyfi ve mutluluğu yaşamınızı sağlayan tamamlayıcı ürünlerden biri olan rezervuar iç takımları Kale Banyo imzasını taşıyan önemli ürünlerden biri. Klozet iç takımı, gömme rezervuar iç takımı gibi kullanım şekilleri ile rezervuar iç takımları banyoların olmazsa olmazı.


Kullanışlı Rezervuar İç Takımı Kale Banyo’da


Kale Banyo’da Kale 3/6 litre iç takım ve İda 3/6 litre iç takım, ihtiyaçlarınızı karşılayacak teknik özelliklerle üretiliyor. Kullanışlı yapıları sayesinde rezervuar yüksekliğine göre ayarlanabilen, asansörlü yükseklik ayarı ile rezervuar iç takımları ayrıca yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklılığa sahip. Gün içinde ailenizin ve sizin birçok kez kullanımıyla hijyeni size sunan bu tamamlayıcı ürünler, sağlığınızı da koruyor. Kale Banyo güvencesi, tecrübesi ve profesyonelliği ile üretilen tamamlayıcı ürünler içinden tercih edeceğiniz rezervuar iç takımları ayrıca 5 yıl garantili.


Suyu verimli bir şekilde kullanacak özel bir mekanizma olarak tanımlanan klozet rezervuar iç takım seçiminizde Kale Banyo markasını tercih edebilirsiniz. Plastik rezervuar iç takımları, çift kademeli, alttan girişli rezervuarlar ile uyumlu rezervuar iç takımları Kale Yetkili Servisleri tarafından montajı yapılarak banyonuzdaki yerini alıyor. Sağlığınızı ön plana alan hijyenik ortamı size sunmada önemli tamamlayıcı ürünler arasında yer alan Kale Banyo üretimi rezervuar iç takımları, kalabalık kullanım alanları için de kısa sürede, güvenli temizliği sunmayı garanti ediyor.


Kale Garantisi Rezervuar İç Takımları ile Banyonuzda


Kale Yetkili Servisi tarafından ihtiyaç duyacağını özellikleri ile montajı yapılan rezervuar iç takımları ayrıca işçilik ve montaj hatalarına karşı da 2 yıl garantili. Böylece, banyonuzdaki temizliği güvence altına alan Kale Banyo, profesyonel çözümlerini de size sunuyor. Banyonuzdaki seramik sağlık ürünlerinin modeline ve konumlandırılmasına göre farklı seçeneklerle montajını yapacağınız rezervuar iç takımları, fonksiyon ve sızdırmazlık testinden de tam puan alıyor.

Kale Banyo’nun konforunuzu kusursuz şekilde yaşamanız için gerçekleştirdiği tasarımlardan biri olan rezervuar iç takımları, diğer banyo ürünleri gibi uzun süre kullanılabilecek, dayanıklılığı ve güvenilirliği test edilen bir üretim sürecinden geçiyor. Size güven ve kalite sunmayı ilke edinen Kale Banyo, TSE standartlarında 50.000 kez olmasına rağmen, rezervuar iç takımları için 100.000 kez test yapıyor. Böylece fonksiyonelliğini ve sızdırmazlık özelliğini sizin adınıza kontrol ediyor.

Banyonuzu Kalite ile Tamamlayın


Banyonuzda yer almasını istediğiniz tüm ürünler için özenle seçim yaparken, ayrıntılar için de özel seçimler yaparak sizin için özel olan bu alanları fonksiyonel mekanlar haline getirmek isteyebilirsiniz. Tamamlayıcı ürünler ile gerçekleştireceğiniz son dokunuşlarda diğer tüm detaylar gibi önemli bir yeri bulunan rezervuar iç takımları da özenle seçilmeli.

Banyonuzda kullanım alışkanlıklarınıza göre yapacağınız rezervuar iç takımları tercihiniz için Kale Banyo’nun önerilerini incelemelisiniz. Teknik özellikleri, uzun süreli kullanım imkânı, garanti seçenekleri ile rezervuar iç takımları, klozet iç takım fiyatları ve kullanacağınız diğer tüm ürünlerle ilgili bilgiyi Kale Satış Noktaları’ndan öğrenebilirsiniz. Öğrenme istediğiniz detayların yer aldığı Kale Banyo ürün kataloglarından, ürünlerin özellikleri ve banyonuzla uyumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kale web sayfasını ziyaret ettiğinizde, Kale Banyo markası altında yer alan detaylı bilgiler yardımıyla banyonuzun ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Devamını göster
Yetkili Servisler ve Hizmetler
Premium Yetkili Servislerimizle Banyonuzu Yenileyin

İşleri ek zaman ve bütçe harcatmadan, her iş için farklı usta aratmadan, anahtar teslim servis veriyoruz.

DETAYLI BİLGİ AL
Mimari & Tasarım Hizmetlerimizden Faydalanın

Sonuçların hayalinizi yansıtması için proje teklifi, iç mimar danışmanlığı ve ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanın.

DETAYLI BİLGİ AL
Bize Ulaşın
MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ
0850 800 5253
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0(532) 305 52 53
GÖRÜNTÜLÜ ARAYIN
Uzmanımıza Danışın

Mağazalar & Satış Noktaları

Kale güvencesiyle hizmet alabileceğiniz tüm mağaza ve satış noktalarını görün.

SATIŞ NOKTASI BUL
3D Modelleme ile Banyonuzu Baştan Yaratın!

Banyonuzu gerçek ölçülerde tasarlayın, inceleyin, görerek karar verin.

HEMEN DENE
Alternate Text
Üye Olun

Hemen üye olun, beğendiğiniz tüm ürünleri listeleyerek kaydedin, hızlıca bilgi alın.

HEMEN ÜYE OL
Ülke ve Dil Seçimi
Uygula Vazgeç
Haber bültenimize kaydolun
Yeni koleksiyonlarımızı keşfetmek ve promosyonlarımızdan haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Aboneliğiniz Başarıyla Tamamlandı