1. Ana Sayfa
  2. Banyolar
  3. Seramik Banyo Ürünleri
  4. Pisuvarlar
Pisuvarlar

Pisuvarlar

Toplu veya bireysel kullanım alanlarında ideal bir çözüm olan pisuvar modelleriyle üstün hijyenden ödün vermeyin.

Sırala
Sırala
20 Ürün
Tüm Filtreler
Marka
Seri
Renk
Stil
Yüzey
Şekil
Fiyat
Malzeme

12 üründen 12 ürün görüntüledin

1/1

Pisuvarlar


Antik Roma Dönemi’nden bugüne modern bir yaklaşımla yeniden yorumlanarak gelen pisuvarlar, özel kullanım imkânı sunan tuvaletler olarak gündelik yaşamda önemli bir yere sahip. Özellikle okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi toplu kullanım alanlarında yerini alan bu seramik sağlık ürünü, özel teknolojiler sayesinde son derece hijyenik bir kullanım imkânını size sunuyor. Pisuvarlar, tasarımları ve ayakta kullanım özelliklerine uygun olarak geliştirilen teknolojileri ile farklı seçeneklere sahip. Kale Banyo, tüm detayları düşünerek hayatınızı kolaylaştırmayı ön plana aldığı tasarım ve üretim yaklaşımında pisuvar önerilerini de farklı seriler altında gerçekleştiriyor. Smart ürünler içinde de yer verdiği pisuvarlar, Kale Banyo’da farklı ihtiyaçları, üst düzey bir hijyenle karşılıyor.


Özel Kullanımlarda Etkili Çözümler Sunan Pisuvar Çeşitleri


Yer aldığı mekâna ve kullanım özelliklerine göre özenle seçilmesi gereken pisuvarlar, kalabalık kullanım alanlarına yönelik farklı tasarım özelliklerine sahip. Kale Banyo’nun özel serilerindeki pisuvar ölçüleri , pisuvar sifonu ve pisuvar musluğu gibi tüm detaylar da bu serilerde özel önerilerle size sunuluyor. Temizlik konusunda smart teknolojilerle desteklenen yeni nesil tasarımlar da bu serilerde dikkat çekiyor. Minimalist çizgilerin yalınlığında Nordic Serisi, fütüristik görünümü ile Zero 2.0 Serisi, klasik tarzın yansımalarında Eternal ve Optimum serilerinin yanı sıra pisuvarlar için tamamlayıcı özelliğe sahip ara bölmeler de Kale Banyo ürünleri arasında yer alıyor. 75x34 cm ölçülerinde, arkadan gizli çıkışlı, 1 litre AquaSmart fonksiyonuna sahip Nordic Serisi pisuvarlar, SenseSmart teknolojisi ile microwave algı sistemi entegreli. Bu pisuvarlar ayrıca nozzle yıkama fonksiyonu ile hijyenik bir kullanım sunuyor.


Compact yıkama sistemi ile kullanılan Eternal ve Zero 2.0 Serisi tasarımlarda da yine AquaSmart teknolojisi dikkat çekiyor. Arkadan gizli çıkış özelliğine sahip bu pisuvarların yanı sıra Optimum Serisi ise farklı ölçülerle kullanım alanına göre özelleştirilebiliyor. 60x33 cm, 55x36 cm ve 47,5x 31 cm ölçülerindeki tasarımlarda arkadan ve üstten su girişli gizli gider özelliği bulunuyor. SmartHijyen teknolojisinin standart olarak tüm ürünlerde kullanıldığı Kale Banyo’da pisuvarlar ile birlikte ara bölme seçenekleri de farklı ölçülerde öneriliyor. 80x36 cm, 70x39 cm ve 56x34 cm ölçülerindeki ara bölmeler beyaz renk seçeneği ile seçimlerinizi tamamlıyor.

Kale Banyo’nun Akıllı Teknolojileri ile Hijyenik Pisuvarlar


Özel serilerin her birinde yer alan smart teknolojiler Kale Banyo tasarımlarının ayrıcalıklarını ön plana çıkaracak nitelikte. SenseSmart teknolojisi entegre microwave sistemi sayesinde sıvının fotoselsiz şekilde algılanmasını sağlarken estetik bir görünüm de sunuyor. Kale patentli montaj kiti ve gider sifonu ile kolay bakım özelliğine sahip pisuvarlar, nozzle yıkama ile suyun eşit yayılmasını, sadece 1 litre su kullanarak etkili bir temizliğin gerçekleşmesini sağlıyor. Klasik pisuvarlara oranla %30 su tasarrufuna sahip bu ürünler, 24 saatte bir kendini temizleyerek bulunduğu ortamdaki havanın da temiz kalmasını sağlıyor. AquaSmart pisuvar ise çevreye gösterdiği özeni suyu koruyarak yansıtıyor. Compact yıkama sistemi ile tam uyum sağlayan bu pisuvarlar aradığınız temizliği size sunuyor.


Farklı Mekânlara Yönelik Pisuvar Önerileri Kale Banyo’da


Kullanmak istediğiniz mekâna özel seçeneklerle tasarlanan ve akıllı teknolojilerle donatılan modern pisuvar tasarımlarını daha yakından incelemek, pisuvar fiyatları hakkında bilgi almak için Kale Banyo satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz. Su tasarruflu, hijyenik kullanım özellikli, tasarımları ile göz zevkinize de hitap eden özel serilerdeki seçenekleri incelemek için kataloglara göz gezdirebilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünün ölçüleri, yıkama teknolojisi, tasarımı konusunda detaylı bilgi almak isterseniz Kale Banyo web sayfasından seramik sağlık gereçleri kategorisindeki önerileri inceleyebilirsiniz.

Devamını göster
Yetkili Servisler ve Hizmetler
Premium Yetkili Servislerimizle Banyonuzu Yenileyin

İşleri ek zaman ve bütçe harcatmadan, her iş için farklı usta aratmadan, anahtar teslim servis veriyoruz.

DETAYLI BİLGİ AL
Mimari & Tasarım Hizmetlerimizden Faydalanın

Sonuçların hayalinizi yansıtması için proje teklifi, iç mimar danışmanlığı ve ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanın.

DETAYLI BİLGİ AL
Bize Ulaşın
MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ
0850 800 5253
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0(532) 305 52 53
GÖRÜNTÜLÜ ARAYIN
Uzmanımıza Danışın

Mağazalar & Satış Noktaları

Kale güvencesiyle hizmet alabileceğiniz tüm mağaza ve satış noktalarını görün.

SATIŞ NOKTASI BUL
3D Modelleme ile Banyonuzu Baştan Yaratın!

Banyonuzu gerçek ölçülerde tasarlayın, inceleyin, görerek karar verin.

HEMEN DENE
Alternate Text
Üye Olun

Hemen üye olun, beğendiğiniz tüm ürünleri listeleyerek kaydedin, hızlıca bilgi alın.

HEMEN ÜYE OL
Ülke ve Dil Seçimi
Uygula Vazgeç
Haber bültenimize kaydolun
Yeni koleksiyonlarımızı keşfetmek ve promosyonlarımızdan haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Aboneliğiniz Başarıyla Tamamlandı