Kalekim

Kalekim
Kalekim

Yapı kimyasalları alanında Türkiye’nin ve bölgesinin lideri olan Kalekim, çimento, poliüretan ve epoksi esaslı yapıştırıcılardan dekoratif derz dolgu malzemelerine, su yalıtım çözümlerinden yüzey hazırlık çözümlerine, mastikler ve köpüklerden yüzey temizlik ve bakım çözümleri ile zemin çözümlerine kadar geniş ürüm gamı ile kullanıcılara teknik, yenilikçi ve dekoratif çözümler sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için Kalekim web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kalekim

Mimari tasarımda görünen çizgilerin dışında, arka planda tüm ayrıntıları bir araya getiren önemli birçok faktör vardır. Su ve ısı yalıtımından boyaya kadar uzanan birbirinden farklı yapı uygulamaları için kaliteden asla ödün vermemelisiniz. Hayalinizdeki tasarımların gerçekliğe ulaştığı anda, sağlam, güvenilir bir tasarıma sahip olduğunuzu bilmek en doğal hakkınız. Yıllardır dekorasyonda sahip olduğu önemli konumu koruyan Kale, seramik koleksiyonları, yeniliği takip eden teknolojik uygulamalarının yanı sıra size yapısal detaylarda da yol gösteriyor. Kalekim de dekorasyonda ihtiyaca özel çözümler üreten, kaliteli ürünleri ile dikkat çeken güçlü bir Kale markası. Kalekim nedir, sorusunun yanıtı için yapı sektöründe söz sahibi bir markanın, detaylardaki kaliteli imzasıdır demek mümkün.

Yaşam Alanlarınızın Her Köşesinde Özel Uygulamalar

Kalekim ürünlerinde, su ve ısı yalıtım uygulamaları, boya ve dekoratif uygulamalar, teknik uygulamalar, seramik ve zemin uygulamaları yer alıyor. Su yalıtım ürünlerinde ihtiyacınız olan ürünler; çimento, akrilik, bitüm, poliüretan, tekstil membran esaslı olarak uygulama alanınıza özel farklı kategorilerde size sunuluyor. Su yalıtımınızı bu özel seçimlerle ihtiyacınıza göre yaptıktan sonra emprenye astarlar ve su yalıtım bantları ile de tamamlayabiliyorsunuz.

Seramik uygulamalarda ise yapıştırıcılar ön planda. Kalekim 1051 seramik yapıştırma harcının yanı sıra Kalekim yapıştırıcı seçeneklerinde, çimento, akrilik, reçine esaslı yapıştırıcılar öne çıkıyor. Derz dolgular ve astarlar da seramik uygulamalarında size kolaylık sunan diğer kaliteli Kalekim ürünleri. Yüzey temizlik ürünleri ile köpük ve mastikler de seramik uygulaması sonrasında kusursuz görünümü yakalamanızı sağlıyor.

Kalekim teknik uygulamalar için ürettiği özel ürünlerinde harçlar, yüzey düzeltme şapları gibi yardımcı ürünlere yer verirken, zemin uygulamalarında kaplamalar, astarlar, endüstriyel karolar ve yüzey sertleştiriciler bulunuyor. Kalekim boya konusunda da evinizdeki tasarımın estetik olmasını sağlayacak önerilere sahip. Dekoratif boyalar, yüzey hazırlık malzemeleri, renklendirme sistemleri, iç ve dış cephe boyaları, Kalekim ismi ile tasarımınıza değer katıyor. Kalekim kalitesi ile dekorasyon stilinizi yaratırken tüm bu tamamlayıcı ürünleri tercih edebilirsiniz.

Dekorasyonda Mükemmel Bir Tamamlayıcı

Isı yalıtımı konusunda da Kalekim, sistem bileşenleri olarak ısı yalıtım levhaları, yapıştırıcı ve sıvalara, dekoratif kaplamalar ve tamamlayıcı aksesuarlar konusunda size kusursuz bir dekorasyon keyfi sunuyor. Kalekim tarafından mekânlara özel uygulamalar geliştirilirken sizin ihtiyaç ve beklentilerinizin karşılanması hedefleniyor. Banyo, mutfak, havuz, balkon ve teras, bodrum ve temel, zemin, iç ve dış mekân uygulamalarında Kalekim sonucundan memnun olacağınız bir dekorasyon sürecini yönetiyor. Kalekim, 250’den fazla ürün ile yapı kimyasalı ihtiyacınız için size farklı öneriler sunuyor. Türkiye’yi 1400’ün üzerindeki geniş bayi ağı ile saran Kalekim, bulunduğunuz her noktaya kaliteyi taşıyor.

Kalekim Dekorasyonunuzun Tüm Detayları İçin Çözüm Sunuyor

İstediğiniz mekâna özel çözüm önerileri sunan Kalekim ile banyoda yenileme, sızdırmazlık ve kolay temizlik gibi ayrıcalıkları değerlendirebilirsiniz. Mutfak yenileme, havuzunuz için farklı tasarımlar, balkon ve terasınız için öneriler ve yenilemeye dönük uygulamalar, bodrum yalıtımı gibi çözüm önerileriyle evinizde, ihtiyacınıza dönük tüm yenilikleri gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece ev için değil, kalabalık ve geniş kullanım alanları için de çözümleri mevcut. Otopark, AVM, okul, hastane, depo-hangar zemini yenilemeden, dış cephe yenileme ve mantolamaya kadar birçok yapısal çözüm hizmetinizde. Tüm bu çözüm önerilerine, dekorasyon detaylarına, tasarımınıza kalite katacak uygulamalar hakkındaki bilgilere Kalekim bayilerinden erişebilirsiniz. Kalekim fiyat bilgilerini, ürünleri ve kullanım alanları hakkındaki bilgileri bayilerden, kataloglardan ve web sayfasından ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Yenilik gerçekleştirmek istediğiniz her mekân için özel ürünleri vasıtasıyla çözüm üreten Kalekim’in size özel önerilerini değerlendirebilirsiniz.

Devamını göster
İşleminiz Yapılıyor
Lütfen bekleyin
Ülke ve Dil Seçimi
Uygula Vazgeç
Hello
You are accessing the website for International, would you like to continue on this website?
YES, CONTINUE ON INTERNATIONAL NO, GO TO THE WEBSITE FOR TURKIYE
Haber bültenimize kaydolun
Yeni koleksiyonlarımızı keşfetmek ve promosyonlarımızdan haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Aydınlatma Metni ’ne uygun olarak e-posta ile elektronik ticari ileti almayı kabul ediyorum.
Aboneliğiniz Başarıyla Tamamlandı

Hesap detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Hello
You are accessing the website for International, would you like to continue on this website?
Yes, continue on International No, go to the websıte for Turkiye