Çanakkale Seramik

Çanakkale Seramik
Çanakkale Seramik

Eşsiz tasarımlar ve stil sahibi çözümler…

Yaşam alanlarını güzelleştiren estetik seramik koleksiyonları!

Bugün tüm dünyada lider üreticiler arasında yer alan Çanakkale Seramik, herkes için özel seçenekler sunabilmek amacıyla seramik karoda bilinen kalıpların ötesine geçiyor. Ahşap, doğal taş, metal, tekstil gibi çekici dokuları yüzeylere taşıyan koleksiyonlar ve dekorasyon trendlerine eşlik eden bir tasarım çeşitliliği yanında, dünyaca ünlü tasarımcıların imza attığı çarpıcı koleksiyonları bünyesinde barındırıyor. Çanakkale Seramik ürünleri, estetiğin yanı sıra çevre dostu, hijyenik ve uzun ömürlü ürünlerle; yaşam alanlarına yeni anlamlar katmak isteyenler için yüzlerce seçenek sunuyor.

Öne Çıkan Referanslarımız

Onlar da Çanakkale Seramik dayanıklılığını tercih ettiler.

Çanakkale Seramik

İçinde yaşamaktan zevk alacağınız, huzurlu mekânların mimari Çanakkale Seramik, yıllara dayanan güven ve tecrübenin sembolü olmaya devam ediyor. Zamana karşı yarışta koleksiyonları ile her zaman önde. Ne istediğini bilen, sağlıklı yaşamın gereklerinin bilincinde yeni nesiller de tıpkı tecrübeli kuşaklar gibi doğru tercihler yapmanın telaşında. Çanakkale Seramik markası bu kalite arayışında tereddütsüz tercihlerin ilk sırasında. Evinizde, yaşadığınız tüm alanlarda güvenle tercih edeceğiniz bu isim aynı zamanda şık, estetik ve seçkin bir duruşun da temsilcisi. Çanakkale Seramik koleksiyonları ayrı birer öykünün yaşama dahil olan görüntüsü.

Renklerin Tonları ve Doğanın Farklı Dokuları Çanakkale Koleksiyonlarda

Dekorasyonunuza ekleyeceğiniz her yeni dokunuşta, stiliyle göz kamaştıran bu özel koleksiyonların etkileyici duruşunu tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz tüm alanlarda özel bir iz bırakan seramik koleksiyonlarında Çanakkale Seramik, modern çağın dinamiklerini sizin için analiz ediyor. Zamanın hızıyla yarışan, sadelik için gerekli yaşam alanı ve elegan bir duruşu arzulayan yeni yüzyıl insanı için her tarza ayrı bir yorum Çanakkale Seramik koleksiyonlarında. Zengin koleksiyon kataloğunda renkler ve dokular sizi etkisi altına alacak.

Beyaz, bej, kırmızı ve tüm diğer renklerin yanında karışık tonlar da stilinize yön veriyor. Klasik, modern, natürel veya tüm bunlardan vazgeçemeyen yenilikçi bir stile sahipseniz, koleksiyonların eşsiz sunumları karşısında kendi tasarımlarınıza hayran olacaksınız. Altın ve gümüş ayrıntılarla canlanan beyazı Wabi Shiro Serisi’nde keşfedebilir ve lüks kavramının bu yeni yaklaşımını tercih edebilirsiniz. Doğallığı tekstil ve çimento dokusunda hissederek Vera Serisi’nin göz yormayan, ruhunuzu dinlendiren tarzını keşfedebilirsiniz. Mermerin asaletini Marmoles Brillo Calacatta Serisi’nde, sarsılmaz beton dokuya sanatsal teması Betonart’ta, ahşabın sıcak ve yumuşak ayrıntılarını Chakra, Wood, Nordic serilerinde bulabilirsiniz.

Mutfaktan Banyoya Yaşamın Her Alanında Eşsiz Bir Tasarım Zevki

Çanakkale Seramik banyo, mutfak ve diğer tüm alanlar için özel üretilen seramik tasarımlarının 1957’den bu yana değişmeyen tek seçkin imzası. Dilediğiniz alanlarda, zeminden duvara en özel dokularla etkili bir tarz yaratan Çanakkale Seramik size birçok farklı seride, eşsiz öneriler sunuyor. Bazen banyonuzda beyazın farklı tonlarıyla tazelenen doğanın saflığını çakıl taşlarını ayaklarınızın altında hissederken bazen de ailenizle geçen neşeli bir gecede ahşabın sıcak, güven veren dokusunu oturma odanızın zemininde hissedebilirsiniz.

Cesur zevklere yine cesur renklerin parlak hissiyle tercüman olan koleksiyonlar, otantik sokakların masalsı dünyasından etkilenenler için de özel çizgiler ve desenlerle tasarlanan serilere sahip. Çanakkale Seramik tasarımcıları, etkileyici bakış açılarını yansıtırken doğadan, tarihten ve farklı stillerin öykülerinden ilham alıyor. Tüm koleksiyonlar tasarımda size yeni bir yorum sunarken, yaşadığınız mekânlarda da etkileyici bir dönüşümü başlatıyor. Önemli referanslar, yurt içi ve yurtdışında birçok prestijli konut projelerinden otellere ve kamu binalarına kadar Çanakkale Seramik ismi ile hayat bulmaya devam ediyor.

Mimaride Seramik Etkisi Keşfedilmeye Değer

Duvar, yer, tezgâh arası seramik karolar iç mimaride rahat temizlenen bir kullanım imkânı sunarken, özellikle ıslak hacimli mekânlarda sağlıklı bir ortam da yaratıyor. Çanakkale Seramik konuttan, iş merkezi ve ofise, restoran-kafe, otel ve havuz gibi toplu kullanım alanlarına kadar birçok mekânda bu avantajları kaliteden ödün vermeden yaşamanıza imkan tanıyor. Farklı ebatlarıyla koleksiyonlar, hayallerin önündeki tüm sınırları da ortadan kaldırıyor. Klasik, standart ölçüler yerine, size tasarım alanı yaratacak farklı ebatlardaki seramik karolar şekilleri ve renkleri sunarak hayallerinize farklı ufuklar açıyor.

Çanakkale seramik modelleri, sınırsız dekorasyona imza atarken 100 ülkede 400’den fazla noktadaki Kale bayii, dekorasyonunuza dokunmak için sizi bekliyor. Satış noktaları, Çanakkale Seramik ürün fiyatları konusunda size farklı alternatifler ile yardımcı olurken Çanakkale Seramik, fiyatları her bütçeyi memnun edecek tasarımlar sunuyor. Size ise yalnızca tarzınıza yönelik ürünleri keşfetmek kalıyor.

Devamını göster
Ülke ve Dil Seçimi
Uygula Vazgeç
Haber bültenimize kaydolun
Yeni koleksiyonlarımızı keşfetmek ve promosyonlarımızdan haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Aboneliğiniz Başarıyla Tamamlandı