Kalesinterflex

Seramik sektöründe devrim!

Mimarideki Yaratıcılığı Destekleyen Ve Hayata Kolaylık Katan Seramik Levhalarla, Geleceğin Yaşam Alanlarını Tasarlıyoruz

Dünyanın en büyük, en ince, en hafif, en fonksiyonel ve en özel porselen seramiği olan Kalesinterflex, kısa sürede mimarlığın ve yapı sektörünün yeni gözdesi olurken normal seramiklere göre çok daha hafif olmasıyla da binaların yükünü azaltarak daha güvenli bir kullanım deneyimi sunmaya başladı. Teknoloji ve inovasyonu tasarımla bir araya getiren Kalesinterflex, üstün özellikleriyle mutfak tezgâhı, banyo ve ev mobilyası gibi çeşitli alanlarda da kullanılıyor.

Keyifli Mutfakların Yenilikçi Yüzü
Keyifli Mutfakların Yenilikçi Yüzü
Keyifli Mutfakların Yenilikçi Yüzü
TANITIM BROŞÜRÜ
Teknik Özellikler

Kalesinterflex porselen mutfak tezgahı; 5mm kalınlığında, 120x360 ve 100x300 cm ebadındaki Kalesinterflex porselen plakalarının laminasyon yapılması ile elde edilir.

  Aşınmaya Dirençli
  UV Işınlarına Dirençli
  Kırılmaya Dirençli
  Çizilmelere Dirençli
  Aleve Dayanıklı
  Düşük Su Emmeli
  Hijyenik
  Uzun Ömürlü
  Kolay Temizleme
  Lekelere Karşı Dirençli
  Temizlik Malzemelerine Dayanıklı
  Yüksek Sıcak ve Soğuğa Karşı Dirençli
Daha Fazla Göster (8) Daha Az Göster
Öne Çıkan Referanslarımız

Onlar da Kalesinterflex'in hijyenini ve dayanıklılığını tercih ettiler.

Kalesinterflex

Kale markasının size daha iyi bir yaşam sunma felsefesi içerisinde Kalesinterflex çok özel bir konuma sahip. Gelişen teknoloji, özel üretim koşulları Kalesinterflex ürünlerinde dikkat çeken ayrıntılar arasında yer alıyor. Çevreye duyduğu hassasiyeti üretim aşamasında benimseyen Kalesinterflex markası, daha az enerji ve hammadde kullanarak kusursuz sonuçlar elde etmesini biliyor. İnce, büyük, esnek ve hafif ürün özellikleri ile Kalesinterflex standartlardan uzaklaşan, yeniliği çağrıştıran ve tüm mekânlara çağıran bir marka.

Farklı koşulların beklenmeyen etkilerine karşı hazırlıklı olmanız için çok özel ayrıntılarla üretilen Kalesinterflex seramikleri alevlere ve kimyasallara dayanıklı. Hijyenik ve çevre dostu olmasının yanı sıra UV ışınlarına ve lekelere karşı da oldukça dirençli. Uzun ömürlü Kalesinterflex, farklı mekânlar için özel çözümlerle karşınızda.

Siz Sadece Hayal Edin, Kalesinterflex Yapsın

Farklı boyutları ile markanın seramikleri, istediğiniz mekânlara uyum sağlayabilme özelliğine sahip. 3 mm kalınlığı ile Türkiye’nin en ince seramik levhası olma özelliğini de taşıyan bu eşsiz ürün, 5 ve 6 mm incelik alternatifleriyle de üretiliyor. Kalesinterflex’in 100x300 ve 120x360 ana üretim ebatları, mimaride yeni yorumlara kapıları açıyor. Hayallerinizi gerçekleştiren Kalesinterflex, tasarımda estetik ve kullanışlı sonuçlara imza atmanızı sağlıyor.

Farklı Mekânlarda Seramiğin Estetik Yansımaları

Sinterflex nedir, sorusunun yanıtını, birbirinden şık ve fonksiyonel seramiklerle veren Kalesinterflex, mat ve parlak etkiler yaratmak istediğiniz tüm mekânlarda tercih edilebiliyor. Mat yüzeylerde, parıltılı ve kalıplı alternatifleri de bulunan Kalesinterflex, parlak yüzeyiyle de mimari uygulamalarda farklı alanlarda kullanılabiliyor. Sinterflex cephe uygulama, hafif yapısı ve ince formu ile seramiğin dış cephedeki estetik duruşunu yansıtıyor. Bu şık duruşun yanı sıra farklı iklim koşullarına karşı dayanıklılığı, markayı ayrıcalıklı kılan özelliklerden biri.

Derz sayısının azaltıldığı büyük boyutları ile özellikle geniş mekânlarda, toplu kullanım alanlarında tercih edilebilir. Farklı renk ve dokularıyla fonksiyonelliğin yanı sıra şıklığı ile de dikkat çeken seramik uygulamalarda markanın imzası yer alır.

Mobilyalardan Mutfak Tezgâhlarına Kullanım Alternatifleri

Kalesinterflex, dış cephe ve geniş mekân uygulamalarıyla birlikte, yaşam alanlarınız farklı noktalarında size seçkin öneriler sunar. Masalar, banyo mobilyaları, mutfak tezgâhları minimalist tarzın net çizgilerini Kalesinterflex seramikleri aracılığı ile yansıtır. Profesyonellerin de seçimi olan Kalesinterflex, bir sanat eseri etkisiyle hayranlığınızı kazanır. Sınırsız yüzeylerde yine sınırsız renk seçimleriyle sınırsız uygulamalara yer vermenizi sağlayan seramik, modern zamanların önemli bir sembolü haline gelir.

Yeni Teknolojilerle Kazanılan Üstün Özellikler, Şık Görünümler

Kalesinterflex, kalitesini ve üretim koşullarını uluslararası geçerliliği olan sertifikalarla güvence altına alıyor. Virüslere geçit vermeyen Kaleguard Defence, sizin ve sevdiklerinizin dokunduğu her alanda güvenli bir ortam hazırlıyor. Temas edilen yüzeylerde hijyeni sağlayan Kaleguard Defence, konforunuzu ve sağlığınızı ön plana alıyor.

Mat ve parlak yüzey seçenekleriyle uygulamak istediğiniz mekâna göre farklı bir kimliği yansıtan seramikler, dokularındaki doğallıkla da şık görünümler yaratmanızı sağlıyor. Mermer, doğal taş, ahşap dokular sağlamlık, sadelik ve sıcaklıkla bütünleşiyor. Koleksiyonlarındaki renk seçenekleri, özel boyutları Kalesinterflex seramiklerini sıradışı yapan ayrıntılar arasında yer alıyor.

Modern yaşamın sembolü olan markanın tüm ürün koleksiyonunu, Kale mağazalarında keşfedebilirsiniz. Kalesinterflex fiyat seçeneklerini inceleyebilir, sinterflex m2 fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bir Kale markası olan Kalesinterflex, mimarideki yeni yorumlarıyla sizin stilinize ilham verirken, fonksiyonelliği ön plana çıkartan özelliklere sahip, tercih edilebilir ürünleri ile dikkat çekiyor. Toplu kullanım özelliğine sahip geniş mekânlardan, evinizin samimi yaşam alanlarına kadar farklı mekânlar için özel öneriler Kalisinterflex’te size sunuluyor. Hayalinizdeki doğal, sıcak, sağlıklı ve şık ortamlar için bu eşsiz seramik koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Devamını göster
İşleminiz Yapılıyor
Lütfen bekleyin
Ülke ve Dil Seçimi
Uygula Vazgeç
Hello
You are accessing the website for International, would you like to continue on this website?
YES, CONTINUE ON INTERNATIONAL NO, GO TO THE WEBSITE FOR TURKIYE
Haber bültenimize kaydolun
Yeni koleksiyonlarımızı keşfetmek ve promosyonlarımızdan haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Aydınlatma Metni ’ne uygun olarak e-posta ile elektronik ticari ileti almayı kabul ediyorum.
Aboneliğiniz Başarıyla Tamamlandı

Hesap detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Hello
You are accessing the website for International, would you like to continue on this website?
Yes, continue on International No, go to the websıte for Turkiye