Yetkili Servisler ve Hizmetler
Premium Yetkili Servislerimizle Banyonuzu Yenileyin

İşleri ek zaman ve bütçe harcatmadan, her iş için farklı usta aratmadan, anahtar teslim servis veriyoruz.

DETAYLI BİLGİ AL
Mimari & Tasarım Hizmetlerimizden Faydalanın

Sonuçların hayalinizi yansıtması için proje teklifi, iç mimar danışmanlığı ve ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanın.

DETAYLI BİLGİ AL
Bize Ulaşın
MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ
0850 800 5253
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0(532) 305 52 53
GÖRÜNTÜLÜ ARAYIN
Uzmanımıza Danışın

Mağazalar & Satış Noktaları

Kale güvencesiyle hizmet alabileceğiniz tüm mağaza ve satış noktalarını görün.

SATIŞ NOKTASI BUL
3D Modelleme ile Banyonuzu Baştan Yaratın!

Banyonuzu gerçek ölçülerde tasarlayın, inceleyin, görerek karar verin.

HEMEN DENE
Alternate Text
Üye Olun

Hemen üye olun, beğendiğiniz tüm ürünleri listeleyerek kaydedin, hızlıca bilgi alın.

HEMEN ÜYE OL
Seramik Karolar

Yaşam alanlarının her türlü konforunu düşünen Kale, uzun yıllara dayanan profesyonel yaklaşımını, bugün 21. yüzyılın yeniliklerine ve sürprizlerine uygun olarak tasarlamaya devam ediyor. Seramik karolar, insan sağlığını dikkate alan, çevreye duyarlı yapı malzemesi olarak tercih edilirken, Kaleseramik markaları da seramik konusundaki tecrübeli ve seçkin çizgisini koruyor. Seramik kaplama seçimlerinde her zaman ilk sırada yer almasını bilen Kale, ihtiyacınız olan tüm özelliklere koleksiyonlarında yer verirken, farklı stillere uygun tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Siz de mekânlarınıza değer katacak seramik karolar için Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalesinterflex kataloglarını inceleyebilirsiniz.

İlham Veren Efsanelerin İzinde Seramik Etkisi

Temizliğin, dayanıklılığın ve seçkin görünümün sembolü seramik kaplama, ev içi mekânlardan, ev dışı alanlara ve kalabalık kullanım alanlarına kadar adım attığınız her noktada hissedilebilir bir fark yaratır. İstediğiniz yüzey şekline, ebata, renge, stile uygun zengin seçenekler sunan Çanakkale Seramik, güven veren ismini yansıtacak, birbirinden farklı koleksiyonlarda seramik karolar konusundaki söz sahibi konumunu sürdürüyor. İhtiyacınıza, zevkinize uygun, fayans seçimlerinde Çanakkale Seramik koleksiyonlarında mutlaka bir seçenek mevcut. Fabric, Shine ya da Metalix mat veya parlak etkiler yaratacak koleksiyonlar arasında yer alıyor.

Sağlamlığı, farklı mevsim koşullarında direnci, hijyenik ve konfor sunan özellikleri ile Kalebodur ise seramik karolar seçiminizde, eşsiz koleksiyonları ile hayallerinize yeni yorumlar katıyor. Büyük ebatlarda sonsuz konumlandırmalar yapmanızı sağlayan seramik karolar, ayrıca modern görünümleriyle her stile uygun. Orijinallik, doğallık ve sıcaklık için ahşabın, mermerin ve tuğla görünümünün etkisini ön plana çıkartan bu seramik karolar, uygulandığı her alanda fark yaratabilir. Brickyard, Royal Marbles veya Artwood koleksiyonları Kalebodur’da size sunulan seçeneklerden yalnızca bazıları.

İddialı görünümler, göz alabildiğine seramik karolar ile döşenmiş zeminler ve duvarlar için ise Kalesinterflex yeterli. Özellikle yoğun ve kalabalık kullanım alanlarında tercih edilen Kalesinterflex koleksiyonları zamanı takip eden stillere imza atıyor. Innovation, Ocean veya Cement koleksiyonları bu şık ve seçkin seçenekleri temsil ediyor.

Seramik Banyodan Mutfağa Nefes Aldığınız Tüm Mekânlarda

Seçkin tasarımcıların sınırsız hayal gücünün eseri olan seramik karolar evinizde banyodan mutfağa nefes alan mekânlar için tercih edilebilir. Mutfak tezgâhlarından, tezgâh arası seramik uygulamasına kadar gözlerinizin dokunduğu her alanda seramiğin huzuru çağıran etkisi için Kale seçenekleri gözden geçirilmeli. Banyonuzda geometrik etkiler için Çanakkale Seramik Hera Koleksiyonu, mutfağınızdaki enerjinin dinamik yansımaları için parlak dokulu Miniatile-Metro Koleksiyonu size birkaç ipucu verebilir.

Gelenekselden vazgeçemeyenlere Kalebodur Royal Gallery- Pattern Koleksiyonu, milenyumun sonsuz görünümünü isteyenleri için Spectrum Koleksiyonu mekân ve zaman sınırlarını ortadan kaldırmanızı sağlayan seramik karolar.

Çevreye ve Sağlığınıza Duyarlı Koleksiyonlar

Kaleseramik insana ve çevreye duyduğu saygıyı, kalitesini belgelerken, seramik karolar için yapacağınız her seçimde doğru adım attığınızdan emin olmanızı sağlar. Çevresel Ürün Deklarasyonu’nun Türkiye’deki ilk sahibi olan Kaleseramik, duvar karosu koleksiyonları için de Sağlık Ürün Deklarasyonu’nun ilk sahibi olmanın ayrıcalığını yaşıyor. Yaşadığınız her mekânda üretim sürecinden, son aşamaya kadar size ve çevreye duyarlı seramik karolar kullandığınızdan emin olmanızı isteyen Kaleseramik, şık koleksiyonlarına artı değer katıyor.

Farklı mekân tasarımlarında tercih edeceğiniz seramik karolar, farklı bütçelere uygun seramik fiyatları ile tercih edilebilir. Yaşadığınız alana, klasik, modern, romantik, natürel ya da yenilikçi stiller için farklı seçenekleri keşfedebilirsiniz. Yüzey seçeneklerinde ister doğal dokular isterseniz de parlak ya da mat etkiler yaratmak için Kale markalarının her zevke uygun koleksiyonları incelemeye değer. En yakın Kale Mağazası’nı ziyaret ederek, katalogları inceleyebilir, yaşam alanlarınıza seramiğin duru, doğal ve estetik hissini armağan edebilirsiniz.

Devamını göster
İşleminiz Yapılıyor
Lütfen bekleyin
Ülke ve Dil Seçimi
Uygula Vazgeç
Hello
You are accessing the website for International, would you like to continue on this website?
YES, CONTINUE ON INTERNATIONAL NO, GO TO THE WEBSITE FOR TURKIYE
Haber bültenimize kaydolun
Yeni koleksiyonlarımızı keşfetmek ve promosyonlarımızdan haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Aydınlatma Metni ’ne uygun olarak e-posta ile elektronik ticari ileti almayı kabul ediyorum.
Aboneliğiniz Başarıyla Tamamlandı

Hesap detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Hello
You are accessing the website for International, would you like to continue on this website?
Yes, continue on International No, go to the websıte for Turkiye