Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Kale Boya - Paintistanbul Boya Fuarı

1

Kale Boya, 23-26 Eylül 2010 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşen Paintistanbul Fuarı'na "Yaşamın Renkleri" teması ile katıldı. Türkiye'nin en büyük ilk beş inşaat boya üreticisi arasında yer alan Kale Boya, bu yıl ilk kez gerçekleştirilen uluslararası Paintistanbul Boya Fuarı'na "Yaşamın Renkleri" temalı standı ile katıldı.

Ziyaretçileri, yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya davet eden stand Kale Boya'nın her türlü ihtiyaca cevap veren ürünlerinin sahip olduğu sınırsız renk seçeneği ve farklı doku alternatiflerinin, marifetli ellerde büründüğü şık tasarımlara sahne oldu. Türkiye'nin bulunduğu bölgede en büyük boya üretim merkezi haline gelmesi konusundaki iddiasına geliştirdiği ürünlerle katkıda bulunan Kale Boya, fuarda doğadan ilham alınan renkler ile dış cephelerde ısı yalıtım sistemleri üzeri son kat dekoratif kaplama malzemelerinin sunumunu da gerçekleştirdi.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU