Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Kale Boya, Rengin Ahengi İstanbu projesiyle Çekmeköyü renklendirdi..

1

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Turizm Atölyesi, Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) ve 7 ilçe belediyesi işbirliğiyle başlatılan "Rengin Ahengi İstanbul" projesi sponsorlarından Kale Boya, Çekmeköy ilçesindeki binaları renklendirdi.

Projeyi değerlendiren Kalekim Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ferruh Gülhan "Kale Boya olarak, İstanbul'un var olan güzelliğine renk katacak, şehrin silüetine katkı sağlayacak böylesine bir projede yer almaktan çok memnunuz. "Rengin Ahengi İstanbul" projesi ile Çekmeköy ilçesinde belirlenen binaları renklendirerek, bu binaları yeniden hayatın içine dâhil ediyoruz" dedi.

İstanbul'un modern ve yepyeni bir görüntüye kavuşturulmasına destek olan Kale Boya, proje kapsamında Çekmeköy Belediyesi tarafından belirlenen Şahinbey Caddesi'ndeki 30 binanın boyanma işlemi için Silikona Grenli ürünlerini kullanıyor. Kale Boya, belirlenen yerlerde boyama işlemi ile birlikte zemin hazırlıklarını da gerçekleştiriyor.

"Rengin Ahengi İstanbul" projesi hakkında:

"Rengin Ahengi İstanbul" projesi kapsamında, kentsel tasarım ilkeleri doğrultusunda Çekmeköy, Üsküdar, Ümraniye, Kartal, Kağıthane, Esenler ve Bahçelievler ilçelerindeki kente kimlik kazandıran önemli sosyal mekanların bina cepheleri yenilendi. Yaklaşık bir ay içinde tamamlanan proje ile toplam 180 binanın yaklaşık 50 bin m2'lik dış cephe alanı düzenlenerek renklendirildi.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU