Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

"Arda'nın Mutfağı" her Cumartesi 14.00'te CNN Türk'te...

1

"Arda'nın Mutfağı" programının ikinci bölüm konukları Tuvana Büyükçınar ve Selim Demir çifti. Dünya yapı sektörünün öncü markalarından Kalebodur sponsorluğunda hazırlanan ve Arda Türkmen'in sunduğu "Arda'nın Mutfağı", 11 Aralık Cumartesi saat 14.00'te ikinci bölümüyle CNN Türk ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Bu haftaki bölümünde ünlü modacı Tuvana Büyükçınar ve eşi Selim Demir'i ağırlayan Arda Türkmen, konukları ile sevdikleri mutfaklar, tatlar ve yeme alışkanlıkları üzerine sohbet ediyor.

Mutfakta ve özellikle de risotto konusunda başarılı olduğunu belirten Selim Demir programda Akdeniz mutfağına düşkünlüğünden bahsediyor. Tuvana Büyükçınar ise İtalyan mutfağını sevdiğini ve makarnadan vazgeçemediğini dile getiriyor. Programda fener balığı pişiren Arda Türkmen, konuklarına sunacağı yemek için sabah erken saatlerde Balık Hali'ne giderek, malzemeleri kendi eliyle seçiyor.

Yapımcılığını Özlem Erginay Karca'nın yaptığı, "Arda'nın Mutfağı"nda, Leblon'un sahibi ve Roka Davet'in kurucusu Arda Türkmen, yiyecek-içecek sektöründeki deneyimlerini Leblon'da hazırladığı yemekler eşliğinde konukları ve izleyicilerle paylaşıyor. Türkmen'in özel lezzetleri keşfettiği adresleri ve birer sanat eserine dönüştürdüğü yemeklerini sunduğu programda aynı zamanda konuklarıyla sevdikleri yemekleri ve mekanları konuşuyor. Gizli adresler, farklı lezzetler ve özel sunumların yeni adresi, Kalebodur ile "Arda'nın Mutfağı" her cumartesi öğlen 14.00'te CNN Türk'te ekranlara geliyor.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU