Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Kale Banyo - D&R 50 TL Hediye Çeki Ödüllü Facebook, Instagram Yarışma Kuralları

1

1. Katılımcılar https://www.facebook.com/Kale adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt ederler.

2. Yarışmada takipçilerin kurguya uygun olarak yarışmaya katılmaları gerekmektedir.

3. Yarışma 21 Nisan 2019'da başlayacak olup, 24 Nisan 2019 saat 23.59'da sona erecektir. Bu tarih ve saatten sonra gelecek katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

4. Haksız rekabeti önlemek amacıyla sahte olduğu tespit edilen hesaplar uyarı yapılmaksızın diskalifiye edilir.

 5. Aynı adres ve iletişim bilgilerine sahip farklı kişiler birden fazla ödül kazanamaz. Kazansa dahi ödül hakkı elde edemez.

6. Katılımcılar kazanmış oldukları ödülünü değiştiremez ve hakkını devredemez.

7. Ödül kazanan kullanıcılar iletişim bilgilerini yarışmaya katıldığı mecraya bağlı olarak https://www.facebook.com/Kale, www.instagram.com/kalebanyo, adreslerinden Direkt Mesaj yoluyla 26 Nisan 2019 saat 18:00'ye kadar göndermeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar bilgilerini ulaştırmayan kullanıcılar, ödül haklarını kaybedecektir.

8. Kale Banyo herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

9. Yarışmanın sonunda katılınan mecraya bağlı olarak kazanan kişiler D&R hediye çeki kazanma hakkı elde eder.

10. Yarışmaya Kale çalışanları ve ailesi, ayrıca markayla ilişkisi olan çalışanlar da yarışmaya katılamaz. Katılsalar dahi ödül kazanamazlar.

11. Kampanya kapsamında tarafınıza ait aşağıda belirtilen genel içerikli bilgiler toplanmakta ve kayıt altına alınmaktadır. Kişisel verileriniz, katıldığınız yarışmayla ilgili olarak tarafınızla iletişime geçilebilmesi, yarışma sürecinin gerektirdiği teknik veya yönetsel işlerin yapılabilmesi için 3. Kişilere bilgi aktarımlarının sağlanabilmesi, ödül kazanmanız halinde bunun görsel ve işitsel medya mecralarıyla sosyal dijital medyada duyurusunun yapılabilmesi amacıyla ve gerektiği süre boyunca Kale tarafından kayıt altına alınacak, 3. Kişilerle yarışma sürecinin yürütümü amacıyla aktarılabilecek, saklanacak ve Kale'nin grup şirketleri ile paylaşılacaktır.

Bu bilgileriniz;

Ad-soyad

TC Numarası

E-mail adresi

Telefon

Adres

Yukarıdaki açıklamalar ve bilgilendirmeler doğrultusunda, Kale tarafından "https://www.kale.com.tr/KVKK/_TMP_Aydınlatma-Metni-AveG.doc" . adresinde yayınlanan Aydınlatma Metni'ni okuduğumu ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 11. maddesindeki haklarımı bildiğimi, bu konuda aydınlatılmış olduğumu, Kale tarafından düzenlenen Sosyal Medya Yarışmasına / Kampanyasına katılım amacıyla vermiş olduğum kişisel bilgilerimin Kale ve Kale grup şirketleri tarafından kullanılmasına, işlenmesine, talihli olmam halinde görsel ve işitsel medya mecralarıyla sosyal dijital medyada da ad-soy ad bilgimin yayınlanmasına, Kale iştirak ve grup şirketleri ile paylaşılmasına, kampanya tamamlandıktan sonra tarafıma Kale grup şirketlerinin tanıtım faaliyetleri nedeniyle iletişime geçilebilmesi için işlenmesine, Kale grup şirketleriyle paylaşılmasına ve muhafaza edilmesine Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında açık rızam olduğunu, bu konuda bilgilendirildiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

 

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU