Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

24 Ay Vadeli Banyo Yenileme Kampanyası

1

Beğendiğiniz Banyoyu Kale'den Almak Şimdi Çok Kolay

Kampanya Şartları

24 ay taksitli banyo yenileme kampanyası 31.01.2019 - 31.03.2019 tarihleri arasında, İstanbul'daki Kale mağazaları ve Kale yetkili satış noktalarında Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale ve Edilcoughi markaları için geçerlidir. 

Kampanyaya karo, vitrifiye, banyo mobilyası, armatür, akrilik duş teknesi ve küvetler ile kabin ürün grupları dahildir. Kampanya kapsamında alımı yapılacak olan bütünsel banyo paketleri için Garanti Bankası müşterilerine 24 aylık kredi kullandırma imkanı bulunmaktadır. 

Banka kredisinden faydalanmak için alt limit KDV dahil 5000 TL, üst limit KDV dahil 15.000 TL'dir. İstanbul'daki Kale satış noktaları bilgisine www.kale.com.tr'den ulaşabilirsiniz. 

Kampanyadan faydalanmak isteyen tüm müşterilerimize Kale Premium Servis tarafından ücretsiz keşif hizmeti verilecektir. Tüm sorularınız ve Premium Servis noktalarının iletişim bilgileri için 0 850 800 5253 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz. 

Kale, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

 

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU