Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Kalesinterflex, Yapıların Vazgeçilmezi Oldu!

1

Seramik sektörüne büyük bir yenilik getiren Kalesinterflex, aynı zamanda mimari tasarımlara ve inşaat teknolojilerine yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Kalesinterflex, hem dış cephede hem de iç mekanlarda yeni fikirlerin uygulanmasına ve modern yaşam alanları yaratılmasına imkân sağlıyor.

Çok büyük ebatlarda bile kullanılabilen (120X360cm) fakat buna rağmen çok hafif ve ince olması, son derece esnek bir yapısı bulunması Kalesinterflex'i mimarların ve projelerin vazgeçilmez tercihi haline getiriyor. Ayrıca ateşe ve kimyasallara dayanıklı olması, kolay temizlenebilir ve TÜBİTAK onaylı anti-bakteriyel özelliği, antigrafiti vasfının bulunması, farklı ebatlarda rahatlıkla kesilebilir olması, çevre dostu ve fotokatalitik özellikleriyle Kalesinterflex, her zaman ön plana çıkıyor. Dünyanın en büyük parlak seramiği Kalesinterflex'in, renk ve doku yelpazesi de çok geniş. Sonuçta bütün bu özellikleriyle Kalesinterflex, yapılara büyük bir hareket, uygulama ve yaratıcılık özgürlüğü sunuyor.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU