Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

IKEA Mağazalarında Kale İmzası

1

Türkiye seramik sektörünün öncü ve lider kuruluşu Kaleseramik ile dünyanın en büyük mobilya ve ev dekorasyonu mağazalar zinciri IKEA işbirliği yaptı. IKEA Türkiye'nin mağazalarındaki örnek yaşam alanları, Çanakkale Seramik markalı seramik karolar ve Kale markalı banyo ürünleri ile yeniden tasarlandı. Aynı zamanda IKEA Türkiye'nin mağazalarındaki müşteri tuvaletlerinde de Çanakkale Seramik ve Kale markalı ürünler kullanıldı.

IKEA Türkiye ile önemli bir işbirliğine imza atan Kaleseramik, seramik karoda geliştirdiği özel tasarımlarla trendleri belirleyen ve tüketici tercihlerinde ilk sırada olan Çanakkale Seramik ve alışılmış banyo tasarımına farklı ve modern bir bakış açısı kazandıran Kale Banyo markalarıyla, IKEA Türkiye'nin tüm mağazalarında yer alıyor.

Ankara, Antalya, Bursa, İzmir ve İstanbul'da 3 mağaza olmak üzere Türkiye'de toplam 7 mağazasıyla hizmet veren IKEA Türkiye'nin, tüm örnek yaşam alanlarında Çanakkale Seramik markalı seramik karolar ve Kale markalı banyo ürünleri kullanıldı. Ayrıca IKEA Türkiye'nin mağazalarındaki müşteri tuvaletlerinde de Kale markalı banyo ürünleri tercih edildi.

Kullanışlı tasarımlarıyla sevilen uluslararası bir marka ile işbirliği yapmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirten Kaleseramik Pazarlama Direktörü Zeliha Özay Yurdatap, "Müşterilerimizin kendi yaşam alanlarını kurgulaması için farklı yaşam tarzlarına özel tasarımlar ve hayatı kolaylaştıran işlevsel çözümler geliştiriyoruz. Bu tasarım ve çözümleri, tüm Kale mağazalarımız ve satış noktalarımızda, kullanım alanlarından örneklerle sunuyoruz. Bizim gibi evlerde tasarımı ve işlevselliği ön planda tutan IKEA Türkiye ile yaptığımız işbirliği kapsamında, kullanıcılar özgün ürünlerimizi ve bütünsel çözümlerimizi IKEA mağazalarındaki örnek yaşam alanlarında da yakından inceleme fırsatı bulacak" dedi.

Kale Banyo videosu için tıklayınız. 

Çanakkale Seramik videosu için tıklayınız.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU