Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Yeni nesil duş teknesi KaleBLU ile banyolarda yeni bir dönem başlıyor!

1

Duş teknesi kategorisinde çığır açan ve standartları yükselten yepyeni bir ürün: KaleBLU. Kalesinterflex'in geniş ürün portföyünde yer alan düz renkler, beton, mermer, doğal taş ve ahşap tipolojisindeki farklı seçenekleriyle banyonuzda fark yaratacak. KaleBLU, hem fonksiyonel hem kompozit...

KaleBLU hafif, ihtiyaca göre kolay kesime imkan veren, fonksiyonel su eğimine sahip tasarımıyla; %100 sızdırmaz özelliği ve etkileyici görünümüyle tüketicilerin tüm beklentilerini karşılıyor. Profil çıta entegrasyonu ile bütünsel olarak çok daha estetik bir görüntü sunuyor. Banyonun büyüklüğüne ve ihtiyaca göre 90x90, 90x135, 80x120, 100x100 ebatları bulunuyor.

Ürüne özel tasarlanan ve silikonsuz uygulama imkanı veren yeni kabin sistemiyle de kullanılabilen KaleBLU, bütün özellikleriyle duş kabini tanımını ve kullanımını bir üst düzeye taşıyor. Kullanıcının ihtiyacına göre de her kabinle kullanma imkanı veriyor.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU