Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

İzmir'deki 7.Bayimiz Kahraman 35 Yapı Market açıldı.

1

Kale Grubu olarak seramik, yapı malzemeleri ve banyo ürünlerimizin yer alacağı İzmir'deki 7.Bayimiz Kahraman 35 Yapı Market açıldı.

Kale Grubu Başkanı ve CEO'su Zeynep Bodur Okyay'ın bizzat gerçekleştirdiği açılışa iş dünyasının temsilcileri ve İzmirliler yoğun ilgi gösterdi. Açılışa Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, Müteahhitler Federasyonu Başkanı ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği İnşaat Meclisi Başkan Vekili Necip Nasır, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Vedat Kırpık ve diğer davetliler katıldı.

Kahraman 35 Yapı Market Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kahraman'ın açılış konuşması ile başlayan tören Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay'ın konuşması ve toplu kurdele kesimi ile devam etti. Kale markalı ürünlerin daha geniş bir yelpazeyle müteahhitlere ve nihai tüketicilere ulaşmasını sağlayacak Kahraman 35 Yapı Market'in kurdelesini kesen Okyay açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Bugün Türkiye'nin yıldızı giderek parlayan kenti İzmir'e önemli bir yatırım daha yapmaktan duyduğum memnuniyeti ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum. Böylesine önemli bir yatırıma imza atan Kahraman 35 Yapı Market Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kahraman'ı yürekten tebrik ediyorum. İzmir, sadece Kale Grubu için değil, ülkemiz ve Akdeniz çanağı için de çok önemli, çok stratejik bir kent..."

İzmir'in, yapı ürünleri grubumuzun gelişiminde de pozitif etkisi büyük. Bugün İstanbul ile İzmir arasında bir yandan Osmangazi köprüsü, diğer yandan Çanakkale Köprüsü ve bağlantılı yollarla birlikte yeni bir yatırım ve büyüme koridoru açılıyor. Adına Altın Çember denilen bu bölgenin, yakın gelecekte Türkiye'nin en çok büyüyen bölgesi olacağını öngörüyoruz. Bu nedenle bu bölgede yatırım yapan her bayimizin, ülkemizin parlak geleceğine bir tuğla koyduğunu biliyor ve bundan büyük mutluluk duyuyoruz.

Tarih: 23.10.2017

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU