Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Kale, 30 yıldır katıldığı Cersaie'de yine fark yaratıyor.

1

Bologna'da 25-29 Eylül 2017 tarihlerinde düzenlenen Cersaie Seramik fuarında 'Çanakkale Seramik' ve 'Kalebodur'un yanı sıra İtalyan markalarımız 'Edilcuoghi' ve 'Edilgres' markalarının Türk ve İtalyan kültürünün izlerini taşıyan yenilikçi ürünleriyle Cersaie'de fark yarattık.

Fuara katılan Türk firmaları arasında en büyük alana sahip olan Kale stantlarının tasarımı, ünlü İtalyan mimar Paolo Cesaretti tarafından yapıldı. Ziyaretçiler için rahat dolaşım alanları oluşturulan stantlarda sergilenen ürünler, alternatif kullanım alanlarından örneklerle birlikte sunuldu.

Cersaie'de ilk kez sergilediğimiz yenilikçi ürünlerimizle, tüketici ve mimarların değişen ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşıladığımıza inanıyoruz. Rafine zevklere hitap eden markalarımızla fuara yeni bir soluk getirdik

Kalebodur'un 5 yeni serisinin tanıtıldığı fuarda, Çanakkale Seramik'in 5 yeni koleksiyonu da ilk kez katılımcıların beğenisine sunuldu. Ayrıca sadece parlak yüzeyde 60x120 cm boyutlarında monobody teknolojisi ile üretilen Royal Marbles koleksiyonu ve mat ve kaya yüzey seçenkleriyle dikkat çeken Val di Susa serileri de Kalebodur'un diğer yenilikleri olarak fuarda sergilendi.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU