Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü ile sosyal girişimcileri ödüllendiriyoruz..

1

Kale Grubu Kurucusu ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur'un anısını ve mirasını yaşatmak amacıyla 60. Yıl kutlamalarımız kapsamında tasarladığımız İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü girişimcilik ekosistemini desteklemeyi, yeni nesil sosyal girişimcileri teşvik etmeyi amaçlıyor.

Bu sene ilki düzenlenen ve geleneksel hale gelmesi hedeflenen İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü ile Türkiye'nin gelecek vadeden sosyal girişimcilerini ödüllendiriyoruz.

Bu ödül ile Kale Grubu, yaratıcı bir fikir ve sürdürülebilir bir uygulamayla yola çıkmış, başarılı pilot projelerin yaygınlaştırılmasına katkı sağlamayı hedefliyor.

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü kapsamında birinci olan sosyal girişimci 30.000 TL'lik para ödülü ile desteklenerek projenin geliştirilmesine katkı sağlanacaktır. Proje detayları hakkında kapsamlı bilgi için; http://ibrahimbodurodulleri.com

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU