Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Banyolarda Şıklık Yarışı başlıyor!

1

Seramikten banyo dolabına, vitrifiyeden armatüre tüm seçili Kale markalı ürünlerde ZUBIZU'ya özel %10 indirim fırsatı showroomlarımızda sizi bekliyor.

Kampanyamız 6 Ekim – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Zubizu üyelerinin Selection Ürün Grubumuzdan seçeceği Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilcuoghi, Edilgres markalı ürünlerin alışverişlerinde geçerlidir.

Kampanyadan anında faydalanabilmek için hemen siz de bir Kale Mağazasına gidin. Zubizu uygulamasını telefonunuza anında indirin ve telefonunuzun ekranında çıkan QR kodunu müşteri temsilcilerimizle paylaşın, anında %10 indirim kazanın.

Ayrıca banyo mobilyası, vitrifiye ve armatür ürünlerinde ücretsiz montaj ve 2 yıl garanti hizmetimizden de kampanya boyunca faydalanabilirsiniz.

Kampanya Bilgi Notu: Kampanya, başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya, yalnızca Kale'nin belirlediği Seçili Özel Ürünler için geçerlidir. Kampanyadan günde en fazla 2 defa yararlanılabilir. Kampanyada Zubizu puan kullanımı bulunmamaktadır. Kale ve Zubizu kampanya kapsamı, koşul ve tarihini değiştirme hakkına sahiptir.

Şimdiden iyi alışverişler diliyoruz...

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU