Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

LUX* Bodrum Resort & Residences'da Kale imzası

1

Dünyanın en egzotik lokasyonlarında lüks ve konforu yeniden yorumlayan LUX*'ın Avrupa ve Türkiye'deki ilk ve tek tesisi LUX* Bodrum Resort & Residences'da, Kale'nin seçkin karo seramikleri ve banyo ürünleri kullanıldı.

Bodrum'un en özel koylarından Adabükü'nde hayata geçen Lux* Bodrum Resort & Residences'ın iç dekorasyonunda Edilcuoghi, Edilgres, Kalebodur, Çanakkale Seramik ve Kale Banyo'nun ürünleri, otelin hemen her noktasında yer alıyor. Otelin odalarından banyolarına, tuvaletlerinden havuz alanlarına, mutfaklarından restoranlarına kadar farklı birçok bölümünde yaklaşık 100'ün ürün üzerinde çeşidi bulunuyor.

Mermerin şıklığına vurgu yapan Edilgres'in modernize edilmiş rafine görünümlü serisi K-Greige, otelin modern ve stil sahibi görünümü ile mükemmel bir uyum sağlıyor. Kalebodur ve Çanakkale Seramik'in titizlikle tasarlayıp ürettiği ahşap dokulu yüzeye sahip Antique Wood, Baia ve Soft serileri de; teras, kafe ve havuz gibi alanlarda ahşabın en yalın halini doğallıkla bir araya getiriyor. Kusursuz ve doğal görünüm sağlayan porselen karolar, farklı ebatları, renkleri ve zengin varyasyonları ile otelin havasını değiştiriyor. Banyolarda akılcı çözümler sunan Kale Banyo'nun ince kesitli lavaboları, yenilikçi klozetleri ve küvetlerinin yanı sıra armatür çeşitleri de otelin banyolarında kullanılıyor.

91 otel odası, 72 rezidans

Dünyanın en prestijli ödüllerinden A'Design Awards Gümüş ödülüne sahip olan LUX* Bodrum Resort & Residences, birçok farklı çeşit bitki örtüsünden oluşan bahçelerle bezenmiş muhteşem doğal güzelliklere sahip. 91 otel odası, 72 rezidans ve 1 adet beach villa ile toplamda 83 bin metrekarelik alana yayılan LUX* Bodrum Resort & Residences'da, İtalyan mutfağından seçkin lezzetler sunan Stella Restaurant ve Akdeniz mutfağının en seçkin lezzetlerini barındıran Beach Rouge Restaurant , golf alıştırma sahası, spa ve wellnes hizmeti veren LUX* Me, açık hava sineması, iki alakart restoran, tenis kortu, çocuk kulübü gibi birçok donatı bulunuyor.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU