Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Yarışmayla hayata geçen projelerin mimarları Kalebodur'un ev sahipliğinde buluştu

1

Arkitera'nın 'Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor 2017' etkinliği, Kaleseramik Merkez Binası, Dr. İbrahim Bodur Konferans Salonu'nda kalabalık bir mimar grubunun katılımıyla gerçekleşti.

1 Nisan 2017 Cumartesi günü düzenlenen 'Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor' etkinliğinde; 2016'da gerçekleşen yarışmalar, yarışmayla hayata geçen projeler ve yarışma ortamında yaşanan süreç konuşuldu. Ayrıca Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak da, konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte, Lüleburgaz'a yarışmayla kazandırdıkları projeleri anlattı.

2016'da açılan yarışmalarda birincilik ödülü alan toplam 16 proje, müellifleri tarafından katılımcılarla paylaşıldı. Proje müellifleri, tasarım süreçlerini ve yarışma sonrasında gelinen noktayı, sunum eşliğinde anlattı. İkinci bölümde, 2016 yılında uygulamaları tamamlanan projelerin mimarları, tasarımdan uygulamaya kadar, yarışmalarda geçirdikleri süreçleri anlattı. Üçüncü bölümde ise tasarımdan çok, farklı bir uygulamayla hayata geçen yarışma projelerinde yaşanan değişimlerin nedenlerinden bahsetti. Üç bölümde de, katılımcılar ile detaylı sunumlar paylaşıldı.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU