Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Tali Bayi toplantılarının 6.sı'nı İç Anadolu Bölge toptancı bayilerimizle gerçekleştirdik.

1

Kaleseramik, İç Anadolu Bölgesi'ndeki toptancı bayileri ile birlikte; Kıbrıs ve Nevşehir'de, toplam 5 tali bayi toplantısı düzenledi.

Kaleseramik, İç Anadolu'daki Bölge Toptancı Bayileri 'Ayhan Kardeşler', 'Ayhan Can Konsept', 'İtimat A.Ş' ve 'Selçuklu Seramik' ile Kıbrıs'ta; Kayseri Bayisi 'Kırılmazlar' ile Nevşehir Kozaklı da toplam 5 tali bayi toplantısı gerçekleştirdi.

Bayilerinde uzun süreli güvene dayanan bir aidiyet duygusu oluşturan Kaleseramik, bu yıl 6'ncı kez düzenlenen, İç Anadolu'daki bölge bayilerinin tali bayilere yönelik toplantılarına destek verdi. Tali bayi sahiplerinin büyük ilgi gösterdiği toplantılarda, pazarlama stratejileri, tasarım trendleri ve yeni ürünlerle ilgili bilgiler paylaşıldı.

İnovatif ve tasarım odaklı ürünleri ile trendleri belirlemeye devam eden Kaleseramik'in, yeni ürünlerin yanı sıra, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen yaklaşımının aktarıldığı tali bayi toplantılarına katılım yüksek oldu.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU