Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Kalesinterflex, mekanlara hayat vermeye devam ediyor.

1

Mimari Tasarımlara Ve İnşaat Teknolojilerine Yeni Bir Bakış Kazandıran Kalesinterflex, Yeni Fikirlerin Uygulanmasına Ve Modern Yaşam Alanları Yaratılmasına İmkan Sağlamaya Devam Ediyor.

Çorum - Ankara otoyolunun üzerinde konumlanan ve yaklaşık 7000 metrekare inşaat alanına sahip Greyder Ayakkabı Fabrikası'nda, idari birimlerin ortak alanlarında zemin malzemesi olarak hem boyut avantajı hem de yakalanmak istenen mekansal etkiye ulaşma potansiyeli nedeniyle Kalebodur markasının ürünü Kalesinterflex tercih edildi.

Otoyoldan geçenlerin duraklayıp zaman geçirebilecekleri mağaza, kafeterya, tasarımcıların eğitimler düzenleyebileceği altmış kişilik konferans salonu gibi daha kamusal işlevler zemin katta konumlandırılırken, fabrika genel yönetimi, Ar-ge birimleri ve şehir dışından gelen konukların konaklama ihtiyacını karşılayacak stüdyo daireler üst katlarda bulunuyor.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU