Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Çanakkale'nin Evlatları'na Kristal Elma

1

Kale Grubu, Çanakkale Savaşı'nda kaybedilen kahramanların anılarını yaşatmak ve Çanakkale ruhunu yeni nesillere aktarabilmek adına hayata geçirdiği Türkiye'nin ilk dijital savaş müzesi, "Çanakkale'nin Evlatları İnteraktif Deneyim Sergisi" ile Kristal Elma Ödülleri Dijital kategoride, "En Yaratıcı Sosyal Sorumluluk Kampanyası" ödülüne layık görüldü.

Bu yıl 5-6 Ekim tarihlerinde 28'incisi düzenlenen, Türkiye'nin en büyük ve dünyanın sayılı organizasyonlarından Kristal Elma Yaratıcılık Festivali çerçevesinde verilen ödüllerin kazananları belli oldu. Türkiye'nin alanında ilk ve en prestijli iletişim ödüllerinin sahiplerini bulduğu Kristal Elma Yarışması kapsamında, Dijital kategoride 2016 yılının "En Yaratıcı Sosyal Sorumluluk Kampanyası Ödülü", tasarım ve prodüksiyon aşamaları Modiki tarafından gerçekleşen "Çanakkale'nin Evlatları İnteraktif Deneyim Sergisi" ile Kale Grubu'nun oldu.

Sadece 5 ayda dünyanın dört bir yanından 250 bin kişi tarafından ziyaret edilen, Çanakkale Savaşı'nın tüm yönlerinin ele alındığı bu dijital sergide ziyaretçiler; gazilerin ses kayıtlarından oluşturulan özel yapımları dinleyebiliyor, hatıra defteri, arşiv belgeleri ve çok özel fotoğrafları interaktif bir deneyimle görebiliyor, belgesel nitelikli filmleri ve cephe günlerini son teknolojiye sahip iletişim kanallarıyla izleyip ilk defa bu sergiyle birlikte gün ışığına çıkan 500'ün üzerinde ilgi çekici objeyi özel olarak tasarlanan hologram teknolojisiyle görme imkanı buluyor, destanı tüm duyularıyla hissederek yaşıyor.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU