Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Kale Grubu'nun Sponsor Olduğu Turkcell Gelibolu Maratonu Gerçekleşti

1

Türkiye'nin "barış" temalı ilk maratonu olan ve dünyanın en önemli tematik parkurlarından biri olan tarihi Gelibolu Yarımadası'nda düzenlenen Turkcell Gelibolu Maratonu 2 Ekim 2016 tarihinde 6 bin kişinin katılımıyla gerçekleşti. Kale Grubu'nun resmi sponsor olduğu organizasyon, "Barış için koşuyoruz" temasıyla bu yıl ikinci defa düzenlendi. Tarihi parkurdaki maraton, yarı maraton, 10 km ve halk koşusu olmak üzere dört kategorideki koşularda dereceye girenler ödüllerini Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ve Kale Grubu Başkan Yardımcısı Osman Okyay'dan aldı.

Kale Grubu Başkan Yardımcısı Osman Okyay ödül töreninde yaptığı konuşmada, Gelibolu Maratonu'nun Çanakkale'nin bir barış kenti haline gelmesi için önemli bir işlev gördüğünü ve etkinliğin kalıcı olarak devam etmesini temenni ettiğini belirtti. Aynı topraklardan güç alıp dünyaya yayılmış Kale Grubu'nun bu etkinliği önemsediğini ve yürekten desteklediğini ifade eden Okyay, Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu büyük atılımın Çanakkale ruhu ile başarılabileceğini ve söz konusu etkinlikle Çanakkale'den tüm dünyaya barış mesajı verildiğini sözlerine ekledi.

Kale Grubu çalışanlarının da koşulara katıldığı Gelibolu Maratonu'nda aynı zamanda her koşucu için bir ağaç dikilerek barış ormanı oluşturuluyor.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU