Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Kalebodur'la Mimarlar Konuşuyor' dijital platforma taşındı

1

Kalebodur'un 2013 yılında Türkiye'de mimarlık arşivinin oluşması adına başlattığı 'Kalebodur'la Mimarlar Konuşuyor' söyleşilerinin tüm video kayıtları, 'Mimarlarkonusuyor.com'da yayınlanmaya başlandı. Kale Yapı Ürünleri Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Derya Ercan, "Mimarlık dünyasının etkili isimlerinin görüşlerini paylaştığı 'Mimarlarkonusuyor.com' ülkemiz mimarlık kültürü için önemli bir arşiv ve kaynak olacak" dedi.

Mimar, sosyolog, yazar, gazeteci ve düşünürler ile bir araya gelerek toplumu ve mimarlığı yakından ilgilendiren konularda tartışma platformu oluşturmayı hedefleyen Kalebodur, 2013 yılından beri düzenlediği 'Kalebodur'la Mimarlar Konuşuyor' toplantılarını dijital platforma taşıdı. Prof. Dr. Celal Abdi Güzer'in moderatörlüğünde, günümüz mimarlık dünyasının etkili isimleri ile gerçekleştirilen Mimarlık dünyasının etkili isimleri 'Mimarlarkonusuyor.com'da 'Kalebodur'la Mimarlar Konuşuyor' projesiyle hayata geçerek 'Mimarlarkonusuyor.com'da yayınlanmaya başlayan söyleşi ve panel kayıtlarında; Ahmet Alataş, Ali Osman Öztürk, Aydan Volkan, Aydın Boysan, Brigitte Weber, Cem Sorguç, Charles Renfro, David Chipperfield, Deniz Aslan, Doğan Kuban, Emre Arolat, Enis Öncüoğlu, Eric Owen Moss, Ertun Hızıroğlu, Gökhan Avcıoğlu, Han Tümertekin, Hasan Çalışlar & Kerem Erginoğlu, Hasan Özbay, Helen Castle, İhsan Bilgin, Levent Çırpıcı ve Atilla Kuzu, Massimilliiano Fuksas, Melkan Gürsel Tabanlıoğlu, Murat Kader, Mutlu Çilingiroğlu, Nevzat Sayın, Ömer Yılmaz, Saffet Kaya Bekiroğlu, Selva Gürdoğan ve Greger Thomsen, Semra ve Özcan Uygur, Süha Özkan ve Uğur Tanyeli gibi ulusal ve uluslararası alanda öne çıkan deneyimli isimler de yer alıyor.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU