Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Trendleri belirleyen Kale'den Sortie'ye Estetik Dokunuş

1

İstanbul'un en popüler mekanlarından biri olan Sorti'nin kadın ve erkek tuvaletlerindeki seramik ve vitrifiye ürünleri, Kaleseramik sponsorluğunda Kale ve Çanakkale Seramik kalitesiyle yenilendi.

Mekana seçkin bir görünüm kazandıran 'Calacatta' serisi, aynı zamanda 30x60 ve 60x60 cm boyutlarında sunulan rektifiyeli ve rektifiyesiz düşük su emmeli yer karolarıyla kusursuz bir ambiyans sundu. 'Calacatta' serisi, beyaz rengi ile Sorti'nin kadın ve erkek tuvaletlerine ayrıcalıklı bir hava kattı.

Çanakkale Seramik 'Calacatta' serisinin Sortie'ye kattığı şıklığı, Kale markasının banyo ürünleri tamamladı. Bütünsel banyo yaklaşımı ile değişik mekan ve çözüm önerileri sunan Kale; 'Tezgah Üzeri Zero Lavabo', 'Dove Asma Klozet', 'Smart Klozet Kapağı', 'Integra İnce Gömme Rezervuar', 'Klozet Kapak Dispenser', 'Ankastre Tuvalet Kağıtlığı', 'Public Kapaksız Çöp Kutusu' ve 'Compact Mono Fotoselli Lavabo Bataryaları' ile Sortie'ye stil sahibi tuvaletler kazandırdı.

360 fuar için tıklayınız.

Geri
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU