Search is based on only product names. If you want to make more speciliazed search, you can use Detailed Search for better results.

HABERLER

Geri

Çanakkale Seramik & Kalebodur'un KaleTech Usta İletişim Platformu projesi Altın Pusula'nın sahibi oldu.

1

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl 10.'su düzenlenen Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri'nde Çanakkale Seramik & Kalebodur, "KaleTech Ustalar Kahvesi" projesi ile "e-iletişim" kategorisinde Altın Pusula'nın sahibi oldu.

Türkiye Halkla İlkişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından Conrad Hotel'de düzenlenen ödül töreninde, Çanakkale Seramik & Kalebodur adına Altın Pusula'yı Kaleseramik Marka ve İletişim Müdürü Ayşen Uz aldı.

Kaletech Usta Kahvesi, e-iletişim dalına başvuran Sanofi Aventis Ltd. - A-Hekim Tv, Avon - Avon Blogger Away Day, Sony Eurasia - Sony Playstation® Move Çok Güzel Hareketler Bunlar Türkiye Lansman Kampanyası ve Ttnet - Ttnet Deste projelerinin arasından sıyrılarak Altın Pusula Ödülü'nü kazandı.

KaleTech Ustalar Kahvesi, kullanıcı ve ustalar arasındaki iletişimi kolaylaştırmak ve kalifiye ustalara ulaşmayı hızlandırmak amacıyla Çanakkale Seramik & Kalebodur tarafından kurulan bir iletişim platformu.

Çanakkale Seramik & Kalebodur, KaleTech Ustalar Kahvesi iletişim platformu ile 52 yıllık tecrübesini seramik ustalarıyla paylaşarak, bu birikimi mesleki tecrübeleri ile birleştirip karşılıklı katma değer yaratmayı hedefliyor. Evine seramik döşetmek isteyen herkes tecrübeli ve eğitimli seramik ustalarına www.kaletech.com internet sitesinden ulaşabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için:Grup 7 İletişim Danışmanlığı, Nazan Ergülen Şarman 0212 292 13 13 /0541 772 50 11, nsarman@grup7.com.tr

İlgili Dökümanlar

Sending...

Your e-mail address has been added to our system successfully.

Something went wrong while your form was sending, please try again later.

PRODUCT CATALOG