Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

100 x 100
Beyaz Tonları
Bej Tonları
Sarı Tonları
Turuncu Tonları
Beyaz Tonları
Bej Tonları
Sarı Tonları
Turuncu Tonları
1

Elegant Marbles - Silver River

Geri
Kalebodur
ÖZELLİKLER

Silver River

Kalebodur, yeni hayata geçirdiği Elegant Marbles ile 80x160 cm ebadının ihtişamını hissedeceğiniz bir koleksiyon sunuyor. Core White, Silver River ve Savana serilerinden oluşan Elegant Marbles koleksiyonu, porselen karoyu, üst düzey yüzey kalitesi ve büyük ebatlarla mekanlara taşıyor.

Elegant Marbles koleksiyonu, 80x160, 80x80 ve 40x80 cm gibi dikkat çekici parlak yüzey ve ebat seçenekleri ile mimarların yaratıcılığına hitap ettiği kadar, tüketicinin de beğenisini kazanıyor. Mekanları tamamlayan, farklılaştıran, openbook dekor alternatifi sunan seriler, zengin damar yapısıyla da dikkat çekiyor.

Doğanın sunduğu eşsiz taşları, ‘full body’ porselenin kullanım kolaylığı ile mekanlara taşıyan Elegant Marbles koleksiyonu, son derece estetik ve işlevsel serilerini, hem konut hem de ticari alanlarla buluşturuyor.

Kalebodur, yeni serilerinden Silver River’in zengin ve renkli damar yapısıyla doğanın sunduğu en dikkat çekici dekorasyon elemanını tüketicinin beğenisine sunuyor. Yeni seri, 80x160, 80x80 ve 40x80 cm ebat seçenekleri ile üretiliyor.

SERİDEKİ ÜRÜNLER

3
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU