Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

100 x 100
Beyaz Tonları
Bej Tonları
Sarı Tonları
Turuncu Tonları
Beyaz Tonları
Bej Tonları
Sarı Tonları
Turuncu Tonları
1

Elegant Marbles - Core White

Geri
Kalebodur
ÖZELLİKLER

Core White mekanlara ferahlık katıyor

Kalebodur, yeni hayata geçirdiği Elegant Marbles ile 80x160 cm ebadının ihtişamını hissedeceğiniz bir koleksiyon sunuyor. Core White, Silver River ve Savana serilerinden oluşan Elegant Marbles koleksiyonu, porselen karoyu, üst düzey yüzey kalitesi ve büyük ebatlarla mekanlara taşıyor.

Elegant Marbles koleksiyonu, 80x160, 80x80 ve 40x80 cm gibi dikkat çekici parlak yüzey ve ebat seçenekleri ile mimarların yaratıcılığına hitap ettiği kadar, tüketicinin de beğenisini kazanıyor. Mekanları tamamlayan, farklılaştıran, openbook dekor alternatifi sunan seriler, zengin damar yapısıyla da dikkat çekiyor.

Doğanın sunduğu eşsiz taşları, ‘full body’ porselenin kullanım kolaylığı ile mekanlara taşıyan Elegant Marbles koleksiyonu, son derece estetik ve işlevsel serilerini, hem konut hem de ticari alanlarla buluşturuyor.

Kalebodur, Core White serisinin sıra dışı beyazlığı, derin damar yapısı ve openbook dekor seçeneği ile mekanlara ferahlık getiriyor. Core White serisi de 80x160, 80x80 ve 40x80 cm ebat seçenekleri ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

SERİDEKİ ÜRÜNLER

3
İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU