Arama sadece ürün isimlerinde yapılmaktadır. Daha özel bir arama yapmak isterseniz, Detaylı Arama ile ürün sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL

1

Kale Grubu Hakkında

Temelleri 1957 yılında Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile atılan Kale Grubu, yarım asrı aşan macerasında; Türkiye'de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük etmiş, bu alandaki yatırımları ile bir dünya devi...

Her geçen yıl büyüyerek gelişen ve yeni sektörlere yatırım yaparak; makine ve parça imalatı, savunma, kimya, elektrik malzemeleri, enerji, bilişim ve nakliye sektörlerinde de sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın da en önemli ve başarılı guruplarından biri... Bugün her biri kendi alanlarında lider 17 şirkete sahip, Çanakkale başta olmak üzere Türkiye'nin çeşitli lokasyonlarıyla; İtalya'da fabrika ve marka yatırımları olan, 5.000'i aşkın çalışanı ile faaliyet gösteren Türkiye'nin önemli sanayi kuruluşları arasında...

Bugün Avrupa'nın 3., dünyanın ise 12. en büyük seramik karo üreticisi, Yapı Kimyasalları sektöründe üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye ve bölgesinin 1., Avrupa'nın ise 5. şirketi... Ayrıca %100 özel sermayeli bir Türk şirketi olarak, savunma ve havacılık konusunda uluslararası alanda itibar sahibi bir grup... Dünyada 100 ülkede ve 400'ü aşkın noktada Kale markalı ürünleri, tüketicilerle buluşturan şirketler topluluğu...

Ortak Davamız

Sanayici mirası ve girişimciliği ile alanında önder, insana ve çevreye saygılı, Kale Ailesine ve topluma sürdürülebilir değer katan itibarlı şirketler grubu olmak.

Değerlerimiz

  • Güven Yaratırız
  • Adil Davranırız
  • Samimi Yaklaşırız
  • Tutku ile Çalışırız
  • Sorumluluk Alırız
  • Merak Ederiz
Liderlik Sözümüz

Yenilikçi düşüncenin, yaratıcılığın, sürekli iyileşmenin önünü açarım, yeni fikirlerin ortaya çıkmasını teşvik ederim, desteklerim.

Başarıyı takdir eder, teşvik eder ve ödüllendiririm. Başarısızlığı ise sahiplenirim, başkalarını suçlamaz, hatalardan ders çıkarır, paylaşırım.

İş sonuçlarını üzerinde uzlaştığımız objektif kriterler (ölçülebilir, ulaşılabilir, net, rakamsal, vb) ile değerlendiririm.

Çalışanlarımın yönetiminde (işe alım, yetenek yönetimi, performans değerlendirme, vs) kurumsal prosedürleri bilir ve uygularım.

İletişimim her zaman olumlu, yaklaşımım yapıcıdır.

Ekibimin sürekli gelişiminin sorumluluğunu alır, çalışanlarımı geleceğe hazırlarım.

Ekibimin hedeflerine ulaşması ve tutku ile çalışması için en uygun ortamı yaratırım.

Bana gelen bilgiyi çalışanlarımla hemen paylaşır, kurumsal gizlilik içermeyen bilginin tüm çalışanlaıma açık olduğunu bilirim. İletişimde şeffaflık prensibimdir.

Hedeflerimizi, sebepleri ve sonuçları anlatır, yönetimin bütünlüğü açısından alınan kararların herkes tarafından bilinmesini, anlaşılmasını ve benimsenmesini sağlarım.

Bilgiye ve analitik yaklaşıma dayanan karar mekanizmaları oluştururum ve kullanırım. Bilgi sahibi olmadan yorum yapmam.

Alınan kararların takipçisi olurum, önümüze çıkan engeller ile mücadele eder, uygulamayı destekler ve sonuçlarını sahiplenirim.

Ekip çalışmasını destekler, katılımcı yaklaşımla işin çözümüne odaklanır ve çalışanlarımı karar süreçlerine dahil ederim.

İşimi sahiplenir, işimin doğal lideri olurum, gerektiğinde inisiyatif alır, harekete geçerim.

Sorumluluğa uygun yetki veririm. Yetki verdiğim konulara doğrudan müdahale etmem, ilgili kişinin sorumluluk almasını sağlar, yakından takip ederim.

Kurumumuzda çalışan herkes her kademeye rahatlıkla ulaşabilir. Bana her kademeden gelen konuyu dinlerim, çözüm için sorumlusuna yönlendirir, takip ederim.

Başkaları hakkında ya da başkalarının arkalarından konuşulmasına asla izin vermem.

Verimli, kaliteli zaman yönetimine önem veririm, ekibimi bu doğrultuda teşvik ederim. Toplantılara sadece ilgili kişileri çağırır, konudan uzaklaşmaz, zamanlamaya uyarım.

Eylemlerimin müşterilerimizi, şirketimizi, toplumumuzu, çevremizi etkilediğinin bilinciyle yaşarım.

Çalışanlarımı sosyal sorumluluk projelerine katılmalarını teşvik eder, zaman ayırmalarına olanak sağlarım.

Büyük resmi görür, gelecekle ilgili vizyon oluşturur, çalışanlarımın da görmesini sağlarım.

Kale değerlerini bilirim, sahip çıkarım, örnek olurum, ilham veririm.

İlgili Dökümanlar

Gönderiliyor

E-Posta adresiniz sisteme başarıyla kaydedilmiştir.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜRÜN KATALOĞU